Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

ТК «Футбол» – Офіційний транслятор Чемпіонату України

2009-07-15 19:14 У червні 2009 року ПРЕМ’ЄР-ЛІГА організувала тендер на придбання пакетів медіа-прав Чемпіонату України з футболу сезонів ...

У червні 2009 року ПРЕМ’ЄР-ЛІГА організувала тендер на придбання пакетів медіа-прав Чемпіонату України з футболу сезонів 2009/2010 і 2010/2011 рр.

Найбільшу зацікавленість потенційні правонабувачі виявили до пакетів телевізійних прав. На адресу ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ надійшли заявки від наступних компаній  стосовно придбання різних видів телевізійних прав:
1. ЗАТ «Телерадіокомпанія «Україна» (телеканали «Україна» і «Футбол»).
2. ТОВ «Поверхность Спорт-ТВ» (телеканал «Спорт-1»).
3. АТЗТ «УНТК» (телеканал «Інтер+»).
4. ТРК «Студія «1+1» (телеканал «1+1 International»).
5. ТОВ «Віасат Україна» (телеканал «Viasat Sport»).
6. ТОВ «Медіа Спорт Промоушен».

За підсумками проведеного тендеру з реалізації медіа-прав найкращі умови щодо трансляції матчів чемпіонату по телебаченню на території України запропонувало ЗАТ «Телерадіокомпанія «Україна».

Основні деталі цієї пропозиції наступні:
1. ЗАТ «Телерадіокомпанія «Україна» отримало право на трансляцію матчів Чемпіонату України в сезонах 2009/2010 та 2010/2011 рр.
2. Телеканал «Футбол» за власний рахунок забезпечить виробництво чотирьох трансляцій у кожному турі Чемпіонату України. При цьому кожна з них буде вироблятися із застосуванням якісної сучасної телевізійної техніки, збільшеної кількості камер та повторів, розширенням обсягу статистичної інформації для телеглядачів тощо. Крім того над виробництвом цих трансляцій будуть працювати досвідчені фахівці в галузі спортивного телебачення.
3. 20% від кількості цих матчів буде показано в ефірі загальнонаціонального телеканалу «Україна».
4. Крім того, права на трансляції ще двох матчів в кожному турі Чемпіонату України будуть надані «Першому Національному» телеканалу. Таким чином, в кожному турі чемпіонату в прямому ефірі буде показано не менше шести матчів, з них чотири − в ефірі телеканалу «Футбол» та частково ТРК «Україна», та ще дві трансляції − в ефірі «Першого Національного».
5. Телеканал «Футбол» також забезпечить:
- численні повтори трансляцій матчів чемпіонату у власному ефірі;
- проведення прямих трансляцій відкритих тренувань клубів Прем’єр-ліги;
- під час найбільш рейтингових матчів роботу в прямому ефірі передматчевих та післяматчевих студій за участю експертів;
- організацію післяматчевих флеш-інтерв’ю з учасниками матчів;
- виробництво та показ щотижневого офіційного огляду матчів туру чемпіонату під егідою Прем’єр-ліги.
6.  Крім витрат на виробництво телетрансляцій, телеканал «Футбол» також запропонував Прем’єр-лізі спонсорський пакет під час цих трансляцій для спонсорів чемпіонату, визначених Прем’єр-лігою.

Телеканал «Футбол» оголошено Офіційним телетранслятором Чемпіонату України! Контракт з ним розрахований на 2 роки (сезони 2009/2010 та 2010/2011 рр.).

«Жоден інший телеканал України, як з числа ефірних, так і кабельних, не зміг запропонувати більш вигідних для Прем’єр-ліги умов співробітництва по телетрансляціям матчів Чемпіонату на території України», − зазначив комерційний директор ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ Вадим Галаган.

Довідка:
Телеканал «Футбол» − перший спеціалізований телеканал в Україні, присвячений винятково футболу, і перший тематичний телеканал в медіа-группі ЗАТ «Телерадіокомпанія «Україна». Телеканал «Футбол» створено у  2008 році.
Телеканал «Футбол» доступний в пакетах понад 400 кабельних операторів по всій території України. Головний офіс телеканалу знаходиться в Києві. Директор телеканалу − Олександр Денисов.
З детальною інформацією про телеканал, списком кабельних операторів, а також з програмою мовлення телеканалу «Футбол» можна ознайомитися на сайті http://footballua.tv.

15.07.2009, 19:14
15.07.2009, 19:14
11855 1 SafronDK
SafronDK
Автор:
(SafronDK)
Статус:
Наставник (3631 комментарий)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов ЦСКА Базель 0 : 0   18 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть