Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Офіційно: Віктор Вацко - віце-президент “Карпат”

2012-10-07 09:41 Посаду віце-президента ФК "Карпати" відтепер обійматиме Віктор Вацко – відомий футбольний фахівець, один з найкращих українських ...

Посаду віце-президента ФК "Карпати" відтепер обійматиме Віктор Вацко – відомий футбольний фахівець, один з найкращих українських телекоментаторів.
Він відповідатиме за скаутську роботу, селекційну та трансферну діяльність клубу, а також його промоцію та імідж.
Уперше в історії ФК "Карпати" у клубі було створено скаутський відділ, який очолив відомий у недалекому минулому гравець "Зелено-білих" Юрій Беньо.


Спортивним директором клубу призначено 44-річного спеціаліста Михайла Гулордаву, який народився у Сухумі і є громадянином України. Михайло Гулордава – вихованець абхазького футболу, залучався до юнацьких збірних Радянського Союзу, через травму у юному віці був змушений завершити футбольну кар’єру. З 2007 по 2012 рік – агент ФІФА.
Окрім того, з’явилися перші плоди управлінської діяльності ГО "Завжди вірні". За їхньою ініціативою у клубі було створено новий відділ, що складатиметься з активних фанів і займатиметься роботою з уболівальниками. До обов’язків відділу входитиме не лише залучення уболівальників на стадіон, але й організація та промоція матчів "Карпат".
Нагадаємо, 20 вересня, почесний президент ФК "Карпати" Петро Димінський повністю передав управлінські повноваження клубом вболівальникам команди, про що свідчить укладений Договір з Громадською організацією "Завжди вірні".
07.10.2012, 09:41
07.10.2012, 09:41
119272 1 EPRST
cawka2007
Статус:
Начинающий писатель (66 комментариев)
Подписчиков:
1
Топ-матчи
Чемпионат Испании Реал Бетис 0 : 1 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть