Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-mykyta-kalitenko
Имя:
Mykyta Kalitenko
Статус:
Читатель (4 комментария)
Зарегистрирован:
27.10.2017 11:19
Карма:
513
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Добавил пост → В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв

   В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв

   Важко не погодитись з тим, що дійсно щось пішло не так в українському футболі, керівництво якого спочатку дратувало, а потім відверто почало знущатися із здорового глузду, яким свого часу дуже ефективно користувалась залізна леді англійської політики Маргарет Тетчер (наприклад під час відомого інтерв’ю радянському телебаченню в березні 1987 року, коли радянська школа пропаганди потерпіла нищівну поразку на фоні блискучого інтелекту англійського прем’єр-міністра).

   Читать полностью →

   14.05.2018, 14:35
  • Добавил пост → На шляху до вершин «лондонського дна» або про відмінність дефініцій

   Останнім часом дії президента ФФУ Павелка викликають великий спектр емоцій. В тому числі це призводить до того, що шановні блогери почали обговорювати гіпотетичне питання зміни керівника національної футбольної асоціації (http://dynamo.kiev.ua/blog/299106-nu-chto-kakie-variantyi і http://dynamo.kiev.

   Читать полностью →

   03.05.2018, 21:25
  • Добавил пост → Про приховані успіхи або про рівень розуміння справи

   Технічна поразка української команди U-17 в Чехії, а також реакція на цю подію керівництва ФФУ, разом із покаранням винних у відповідності із ступенем розуміння подій збоку керівників ФФУ, залишили поза увагою абсолютно цікаву і навіть несподівану статистику. Національні юнацькі збірні команди України U-17 і U-19 вже шість спортивних сезонів поспіль, починаючи із сезону 2012/13, кваліфікуються до одного із фінальних раундів чемпіолнатів Європи УЄФА: або U-17 або U-19.

   Читать полностью →

   15.04.2018, 22:28
  • Добавил пост → Футбольна журналістика часів Бароко

   Відвертий та емоційний, на мій погляд, блог Сергей Красавчик Две музы молчат....значит пушки говорят? (http://dynamo.kiev.ua/blog/293193-dve-muzyi-molchatznachit-pushki-govoryat) змусив мене поміркувати на тему футбольної журналістики України в умовах економіки «часів Бароко» в країні 2018 року.

   Баро́ко (від порт.

   Читать полностью →

   30.01.2018, 09:59
  • Прокомментировал пост → Футбол в Эзопе...

   Шановний Andrey Bogushevsky, перших віце-президентів – три...
   Першоджерело: http://www.ffu.org.ua/ukr/ffu/about/ffu_management/.

   23.01.2018, 09:34
  • Добавил пост → «Свята Трійця»

   У продовження теми статті «Як український футбол став політикою» https://newwest.media/article/2018/1/3/yak-ukrayinskiy-futbol-stav-politikoyu та її публікації на цьому ресурсі http://dynamo.kiev.ua/news/291681-kak-ukrainskij-futbol-stal-politikoj#comment-5092349, а також нотаток Andrey Bogushevsky щодо політичного минулого діючого президента Німецького футбольного союзу пана Рейнхарда Грінделя (Reinhard Grindel) дозволю собі ще раз привернути увагу до рівня політичного забарвлення українського футболу у порівнянні із так званими європейськими стандартами якості, при цьому пам’ятаючи про існування відповідних статутних норм ФІФА та Кодексу Етики ФІФА щодо необхідності притримуватись політичного нейтралітету футбольним асоціаціям членам ФІФА.

   Читать полностью →

   15.01.2018, 17:23
  • Прокомментировал новость → Как украинский футбол стал политикой

   Безумовно, Andrey Bogushevsky, правильно зауважив, що в DFB діючий президент, до моменту обрання головою футбольного союзу та подання у відставку з поста депутата Бундестагу, у зв’язку із призначенням президентом (!), працював в німецькому футболі і навіть був скарбником (treasurer) DFB, паралельно працюючи у парламенті країни (https://en.wikipedia.org/wiki/Reinhard_Grindel). Чудово! Німецький футбол теж грає у політику! Але ж мова ні про німців, а про нас - українців! Це ми порушуємо правила гри... Порою дуже зухвало. Це у нас, обраний президентом ФФУ депутат парламенту, залишився при посаді. Все інше мабуть проста статистика.

   04.01.2018, 15:43
  • Прокомментировал новость → Как украинский футбол стал политикой

   Шановний Andrey Bogushevsky! Дякую за зауваження, натіки та паралелі. Мабуть пан Андріюк скористався деякою інформацією з мого блога. Чудово! Питання, на мою думку, трохи в іншому. Якщо статутні та так звані етичні норми ФІФА декларують нейтральність від політки - треба їх виконувати, чи ігнорувати? Все інше статистика. Адже коли ми почнемо поважати правила гри та слідкувати за власною репутацією, то, мабуть, стане трохи краще. Але ви можете не погодитись з цією сентенцією. Ще раз дякую за вашу увагу і вашу думку.

   04.01.2018, 14:56
  • Прокомментировал новость → Как украинский футбол стал политикой

   Дозволю собі одну ремарку з приводу лідера Німецького футбольного союзу. Якщо, автор, який зауважив про деяку некомпетентність журналіста, уважно б вивчав біографію Mr. Reinhard Grindel, то йому слід було занотувати наступне посилання із наступного ресурсу https://en.wikipedia.org/wiki/Reinhard_Grindel: "In June 2016, after being elected as President of the German Football association, Grindel resigned as member of the German Bundestag and was succeeded by Kathrin Rösel." Дуже сподіваюсь, шановний дописувач володіє англійською!

   На додаток, президент FFF Noël Le Graët був мером Guingamp із 1995 по 2008, але до і після цього знову повернувся до футболу: «Between 1971 and 1992 and again between 2002 and 2011 he was president of the French Football Club En Avant de Guingamp.»; «Between 1991 and 2000 he was President of Ligue 1»…

   Але ось знайшлась лише одна його проблема, адже з 2005 по 2011 роки він був віце-президентом FFF, а тим часом керував містом Guingamp (2005-2008)! Але то лише мер, ні член парламенту, ні член уряду… І зараз мonsieur Noël Le Graët абсолютно вільний від політичних зв’язків! Джерело інформації те саме: https://en.wikipedia.org/wiki/No%C3%ABl_Le_Gra%C3%ABt .

   На останок Швейцарія та голова місцевої Федерації футболу Peter Heinrich Gilliéron, що працює в Національній Футбольній Асоціації з 1993 року, а президентом із 2009. Нажаль у політичних зв’язках не помічений. Джерело інформації https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Gilli%C3%A9ron.

   04.01.2018, 13:27
  • Добавил пост → Хто порушує статутні норми ФІФА або ступень політичного забарвлення футболу в Україні

   Одразу хочу подякувати автору блогу http://dynamo.kiev.ua/blog/291050-zachem-mutko-obmanul-putina-a-fig-ego-znaet під гучною назвою «Зачем Мутко обманул Путина? А фиг его знает…» який доторкнувся, на мою думку, до дуже тонкої матерії, і навіть більше, до тематики, яка в авторитарних або пост-авторитарних, якщо так можна говорити, країнах практично не розглядається як така, що заслуговує на будь яку повагу, особливо в світі футболу, хоча статутні та регламентні норми ФІФА дуже не двозначно говорять про зворотне.

   Читать полностью →

   27.12.2017, 14:16
  • 13.12.2017, 08:44
  • Добавил пост → Про втрату довіри та набуття політичних зв’язків

   Як би не "війна" так званих компроматів або битва «бульдогів» (майже по Вінстону Черчілю) на ім’я НАБУ, НАЗК та САП під ковдрою Генеральної прокуратори України, одним з можливих наслідків якої стала госпіталізація Назара Холодницького (http://www.pravda.com.ua/news/2017/11/22/7162954/), першого віце-президента ФФУ та, одночасно, заступника Генерального прокурора та керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, ця тема вже давно охолонула і втратила свою актуальність.

   Читать полностью →

   27.11.2017, 11:20
  • Добавил пост → Все є число

   Продовжуючи міркування на тему «Грати чи не грати» http://dynamo.kiev.ua/blog/287482-grati-chi-ne-grati поговоримо про наступне.

   Прибравши за дужки імена головних тренерів та персоналії гравців чи політичних діячів, включаючи лідерів національних футбольних асоціацій, а також часи які не вибирають, а в них живуть та помирають подивимось на деяку статистику, адже як казав Піфагор – все є число.

   Читать полностью →

   14.11.2017, 01:00
  • Добавил пост → Грати чи не грати?

   «Купатись чи не купатись?» Лесь Подерв'янський. Гамлєт, або Феномен датського кацапізма

   Сьогодні, на передодні матчів національних збірних команд, можна почути питання про необхідність взагалі проводити подібні заходи для збірних, які нікуди не потрапили, або не призначений новий тренер, який потребує швидкого початку роботу із командою та ще й на фоні балачок про відміну або радикальне скорочення дат для матчів так званих перших національних збірних команд, що представляють футбольні асоціації члени ФІФА.

   Читать полностью →

   07.11.2017, 13:29
  • Добавил пост → Гаджет на ім’я Шевченко

   Зараз Гамлетівське питання «Бути чи не бути» для тренера на ім’я Шевченко абсолютно не актуальне, навіть не зважаючи на англійське походження цієї фрази та місце проживання Шевченка – столицю Великобританії, звідки родом автор Гамлета. «Битви» експертів, уболівальників, диванних критиків і шевченкоботів та шевченкофобів все ще дуже популярні на тлі невдачі збірної команди України на шляху до фінальної частини Кубку світу ФІФА 2018 у країні назву якої асоціюється в Україні із чим завгодно, але не з футболом.

   Читать полностью →

   29.10.2017, 17:27
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть