Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

ФК «Дніпро»: поняття Fair Play та «Металіст» є абсолютно несумісними

2013-10-07 19:55 У ФК «Дніпро» відповіли на листи та заяви «Металіста» щодо рішення ФФУ про «догравання» матчу між ...

У ФК «Дніпро» відповіли на листи та заяви «Металіста» щодо рішення ФФУ про «догравання» матчу між командами, мовиться на офіційному сайті дніпрян.«Шановні колеги з ФК «Металіст»!

Написати цей лист нас змусило ваше сьогоднішнє звернення до КДК ФФУ.

Ще добу тому ви агітували за те, щоб залишатися в межах виключно спортивного протистояння, але сьогодні поспішно відмовилися від ваших «непохитних» принципів. Ще добу тому ви твердили, що медалі потрібно заробляти на полі, а не в кабінетах, але вже сьогодні, звернувшись до КДК ФФУ, знову змінили свої переконанням. Хотілося б розуміти, в якому випадку ви говорите правду?

Ви згадали про Регламент саме сьогодні, коли забажали змінити рахунок на табло, який вас не влаштовує, на комфортнішу технічну перемогу, а не вчора, в черговий раз випускаючи на поле тільки трьох футболістів, які мають право грати за збірну України.

Ваше наполегливе бажання заробити три очки в кабінетній війні, а не на футбольному полі, зайвий раз акцентує те, що поняття Fair Play та ФК «Металіст» є абсолютно несумісними.

З палким футбольним привітом,

ФК « Дніпро»

Нагадаємо, ФК «Металіст» вважає, що рішення про «догравання» матчу між ФК «Металіст» та ФК «Дніпро» порушує регламент Прем’єр-ліги і створює небезпечний прецедент. Відтак, харків’яни звернулися до КДК ФФУ з проханням повторно переглянути рішення щодо ситуації довкола матчу.

Додамо, сьогодні на підставі документів, отриманих від офіційних осіб матчу, та керуючись Регламентом змагань, керівництво Прем’єр-ліги постановило дограти матч «Дніпро» – «Металіст», починаючи з другого тайму. Дата і час догравання матчу будуть визначені додатково.

Головний тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич вважає таке рішення несправедливим.

Матч «Дніпро» та «Металіст», який відбувся 6-го жовтня, було зупинено через проблеми з електропостачанням на «Дніпро Арені» у Дніпропетровську. Перший тайм поєдинку завершився з рахунком 2:1 на користь команди Хуанде Рамоса, але у перерві матчу на арені вимкнулось світло. Стадіон пробув у темряві 45 хвилин, після чого делегат матчу прийняв рішення про його дострокову зупинку.

Джерело: http://galnet.org/newsticker/48876-fk-dnipro-ponyattya-fair-play-ta-metalist-je-absolyutno-nesumisnymy

07.10.2013, 19:55
ProFFesor
Автор:
(ProFFesor)
Статус:
Эксперт (8543 комментария)
Подписчиков:
6
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель ПСЖ 2 : 2 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть