Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Українці стали самим патріотичним народом Європи.

2014-03-10 00:04 За останні дні в черговий раз українці підтвердили цілісність свого народу і показали свій патріотичний дух. ...

За останні дні в черговий раз українці підтвердили цілісність свого народу і показали свій патріотичний дух. Через напружену ситуацію в Криму жителі всієї країни об’єднуються завдяки соцмережам, щоб надати допомогу своїй армії. Багато жителів країни несуть дрова і їжу на блокпости, розташовані біля кордонів Криму.

Про патріотичному настрої українців розповідає Іван Жеков на своїй сторінці соціальної мережі Фейсбук. За його словами, в останні два дні у військових частинах виникли труднощі з подачею їжі, саме з цієї причини він вирішив надати свою допомогу відразу двом військовим частинам столиці. Іван Жеков сам поїхав до супермаркету і купив візки хліба та м’яса для українських військових.

Після того як житель Києва опублікував своє повідомлення про допомогу військовим частинам, багато користувачів відразу відгукнулися на його повідомлення. Деякі просили надати банківський рахунок, куди можуть бути відправлені грошові кошти для допомоги військових. Відзначимо, що не тільки в Україні, а й за кордоном визнають патріотичність українського народу. Так, країни Євросоюзу і США вважають, що українці є самим патріотичним народом в світі за 2014 рік, а Україна, відповідно, самої патріотичної країною.

В історії жодної країни світу не було такого моменту, коли мільйони людей в один голос виконали б гімн своєї країни. А українці продемонстрували це на Майдані Незалежності 22 лютого 2014. Також активісти одноголосно скандували слова: «Слава Своєю країні в Єдиному Дусі» і прочитали молитву «Отче наш».

Європейські країни у зв’язку з цим зазначають:

«Україну занесуть за це до Книги рекордів Гіннесса!

Вітаю Друзі! Слава Господу! Слава Україні ! Слава Нації! Героям Слава!

Друзі не переживайте — Україна під захистом Божим!».

10.03.2014, 00:04
KontuR
Автор:
(KontuR)
Статус:
Начинающий писатель (91 комментарий)
Подписчиков:
4
Медали:
Выбор редакции × 3
Топ-матчи
Чемпионат Украины Ворскла Карпаты 0 : 0   21 октября 19:30
Чемпионат Франции Реймс Бордо - : - 21 октября 21:00
Анже Тулуза - : - 21 октября 21:00
Мец Дижон - : - 21 октября 21:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть