Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Це той, який обвинувачує світ у "подвійних стандартах"

2014-04-15 20:52 РФ чекає від ООН та міжнародної спільноти осуду антиконституційних дій Києва на сході країні - В.Путін ...

РФ чекає від ООН та міжнародної спільноти осуду антиконституційних дій Києва на сході країні - В.Путін

Президент РФ Володимир Путін у вівторок обговорив по телефону з Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном ситуацію на південному сході України і заявив, що Москва чекає від ООН та міжнародної спільноти чіткого осуду антиконституційних дій Києва на сході країні, передає УНН з посиланням на прес-службу Кремля.

"Обговорено кризовий розвиток ситуації в Україні, що різко загострилася у зв'язку з ініційованою київською владою силовою операцією на південному сході країни", - зазначено в повідомленні.

"Володимир Путін, зокрема, підкреслив, що російська сторона чекає від Організації Об'єднаних Націй та міжнародної спільноти чіткого осуду цих антиконституційних дій", - зазначає прес -служба.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1331665-rf-chekaye-vid-oon-ta-mizhnarodnoyi-spilnoti-osudu-antikonstitutsiynikh-diy-kiyeva-na-skhodi-krayini-v-putin

ПиСи. А знаєте, я не проти того, щоб ООН засудило Україну за "антиконституційні силові міри" на Сході України, але... після того, як ООН засидуть Росію за дві антиконституційні війни в Чечні, за антиконституційні дії РФ в Молдові, Абхазії, Південній Осетії, за анексію Криму.

15.04.2014, 20:52
15.04.2014, 20:52
175369 1 jekaonelovefcdk
ProFFesor
Автор:
(ProFFesor)
Статус:
Эксперт (8540 комментариев)
Подписчиков:
6
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Спартак Ливерпуль 1 : 1 Закончился
Карабах Рома - : - 27 сентября 19:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть