Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Болгарія розбирає труби Південного потоку на своїй території

2014-04-17 10:37 Труби, освітлення і навіть прапори об'єкта Південний потік з першим зварним швом розбираються до кращих часів ...

Труби, освітлення і навіть прапори об'єкта Південний потік з першим зварним швом розбираються до кращих часів на території Болгарії. Про це пише "ЛігаБізнесІнформ" з посиланням на Бівол. Як повідомляється, це сталося після того, як Європарламент вирішив, що проект не повинен реалізовуватися. Нагадаємо, Євросоюз близький до заморожування будівництва газопроводу Південний потік по дну Чорного моря, загальна вартість якого становить 30 млрд євро (50 млрд доларів).

За словами аналітиків, це перша серйозна відповідь ЄС на анексію Криму Росією Про це стало відомо після зустрічі голови Єврокомісії Жозе Мануела Баррозу з болгарськими політиками. За даними, на цій зустрічі Баррозу попросив Болгарію не перешкоджати "новій жорсткій політиці ЄС" щодо проекту або наміру ЄС відреагувати на ситуацію в Україні. " Будьте дуже обережні" , - попросив Баррозу. Південний потік - інфраструктурний проект "Газпрому" з будівництва газопроводу в обхід України потужністю 63 млрд. куб. м через акваторію Чорного моря в країни Південної і Центральної Європи.
17.04.2014, 10:37
S_LEX
Автор:
(S_LEX)
Статус:
Наставник (1999 комментариев)
Подписчиков:
3
Медали:
Топ-матчи
Лига Европы Аякс Ман.Юнайтед - : - 24 мая 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть