Звернення до ФК "Шахтар"

2016-12-15 15:26 Український футбольний рік закінчився центральним матчем туру, в якому чемпіон країни Динамо та донецький Шахтар продемонстрували ... Звернення до ФК "Шахтар"

Український футбольний рік закінчився центральним матчем туру, в якому чемпіон країни Динамо та донецький Шахтар продемонстрували яскраву гру та відчайдушну боротьбу.

Видовищні 90 хвилин продемонстрували непримиренні суперники. Як завжди не обійшлось без стичок, провокацій, червоних карток та фанатського вибуху.

РАКУРС З ФАН-СЕКТОРУ "ДИНАМО"

Кияни мали шанс зберігти інтригу чемпіонату і скоротити відставання від лідера перегонів Шазтаря до 7 очок.

Проте ланцюжок помилок не дозволив Динамо здобути навіть нічию. Тепер чемпіонам треба зробити майже неможливе, щоб захистити свій титул.

Сам матч давно вже всі подивились або його огляд. Всі ті події, які сталися в грі та навколо, не обговорив хіба що ледачий.

В цьому відео ви маєте нагоду подивитись на цей матч з іншого ракурсу - з фан-сектору Динамо. Емоції, дим, вогонь...

В кінці відео ви побачите деякі підсумки футбольного 2016 року та звернненя до ФК "Шахтар"

Міжсезоння - важкий період для вболівальника. Два з половиною місяці українського футболу не буде! Дивіться більше відео на каналі На Виїзді

15.12.2016, 15:26