Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Причинно - наслідковий зв'язок.

2011-12-02 10:39 Все. Награлися. По саме нехочу награлися. Всі тут зразу на ЮрПалича накинулися ... футболістів поливають всім ...

Все. Награлися. По саме нехочу награлися.

Всі тут зразу на ЮрПалича накинулися ... футболістів поливають всім чим можна.

Ні! Їхня вина достатня, і виправдовувати їх я навідь не думав.

Але, на мою думку, не вони винні ... не тільки вони ... в цьому, що ми отримуєм на полі.

Знаєте ... для мене ... зрозуміло, що результат важливий ... понятно що потрібно вирішувати турнірні цілі. Але є один немаловажливий фактор - метод досягнення тих цілей, який проявляться в грі ... в стилі гри ... в змісті гри. Можна грати бий-біжи і досягнути результату Стоку ... можна мати 10 моментів, тримати м"яч 75% гри, 300 пасів і получити 0-1 від Хетафе. Всяке буває. Це футбол. Але для будь якого результату потрібно грати в футбол.

До чого я вів ... сьогодні ми отримуємо на полі щось надвичайно незрозуміле ... взагалі незрозуміле ... і назвати це щось грою в футбол якось мені надзвичайно тяжко. Ось вчора (для мене надзвичайно стидно говорити про гру з дублем заштатного англійського клубу) ну грали спочатко якось непогано (ще раз: з дублем заштатного англійського клубу) ... забили ... І шо? І все! Та за часів Йожега Йожеговича і Рінкона з +5 кг на контрах той би Сток получив ше з 3-4 штуки. А вчора відбивалися і берега не бачили ... ще раз наголошую: від дубля заштатної англійської команди. Мені стидно.

І це не один випадок. З МКГ відскочили, з турками глотали (яких ще 8 місяців тому виносили в перід ногами), від євреїв тупо відскочили, проглотили від Рубіна по самі нікуди.

Тепер подумаєм чому? Чому в команди немає ні думки на полі, ні швидкості, ні фізики, ні виносливості, ні характеру, ні гордості за клуб, ні відповідальності перед тими, для кого вони грають. Хто винен?

Почнем з малого. З підготовки. В мене питання: чим там займається школа? Кого вони випускають? Навіщо тримати цілий штат тренерів? Готувати футболістів для першої і другої ліги? Що вони дають клубу? Хача виростили? Це ... навідь не смішно ... Вот подивіться: Динамо вже більше місяця грає без лівого захисника як такого! Питання: а дубль і друга команда грає також без лівого захисника? Інше питання: в що ж страшне вони таке грають, якщо звідти не можна взяти на підміну лівого захисника? І останнє: навіщо утримувати дубль і другий склад, якщо вони не можуть дати футболіста на підміну? Може краще їх розігнати? Дешевше точно! Результату роботи від них немає.

Йдем дальше. Селекція. Тих розганяти неможна. Розженуть - то взагалі нікого не можна буде поставити грати. То, що вони працюють за принципом Запорожця, який 1 м їде а 2 треба пхати ... але працюють. То ... що я до сих пір не можу зрозуміти яким то методом в нас появляються в команді Андрюші всякі ... колумбійські наркоділлєри ... пацани, в яких сезон закінчується, навідь не почавшись ... Або ще таке: як можна додуматися взяти захисника з чемпіонату країни, в якій результат 5-6 нормальна річ? Так! Найшли Єрьому, Вуко, Ярмола, Гуся. Ну ... але ... задалбали відкати!

Наступні - лікарі. Всі, як тільки приїжджають на базу Динамо -кажуть, що вона одна з найкращих ... що там все є ... а Андрій Миколайович по бундесах всяких їздить ... як люди вилітають - то ... в серйоз і надовго ... Вон ... дойшли до того, що Факундо сам винен, що так травмувався, бо щось там скрив ... а лікарі нащо там? Як вони лікують людей? Хто дав дозвіл Михалику виходити на поле? Це ж саме було з Гусьом і Кравцем. Але нічого ... сидять ... гроші получають.

Вінченцо. Я думаю, що всі бачуть, що команда біжить лише 60 хвилин! І я впевнений, що це бачуть і ЮрПалич і Вінченцо. Ну не зовсім вони тупі ... по крайній мірі я в це не вірю. І нічого ... я думав, що то вусатий таракаша наробив ... але ні ... вже рік часу пройшов ... та ж проблема ... і вирішення ніякого немає ... Колись всі плювалися на міфічну наукову групу Базилевича ... може час її вертати?

Тренерський склад. Зрозуміло, що ЮрПалич найголовніший ... але ж там і інші люди є ... Ну ... хоча б підказали, що грати з 1 лівим захисником цілий сезон нереально! Інше питання: команда лишилася з 2-ма центральними хавами ... Всі бачили шо вчора Аля в центрі набігала! Вуко тупо порвали! от якби вчора вилетів би ще Вуко? Кого ставити? Корреу? Як на мене то тренери повинні підказувати тренеру ... що може бути біда ... повинні працювати з кожним футболістом ... а вони не можуть найти спільну мову з Аруною ... чи він не того рівня? То нащо його взагалі брати? Може вже краще пацана з дублю взяти? Ах! Забув ... підготовка. І ще одне: Тренери повинні відповідати за настрій в команді ... за характер ... вчора (та й не тільки) було видно плоди роботи.

Футболісти. Зрозуміло, що багато є пацанів, які просто невідповідають рівню Динамо ... ще більше там навідь свою зарплату невідпрацьовують ... зрозуміло, що хтілося б чистки ... може колись вона буде ... може ні ... Зрозуміло, що ми б хотіли кращих ... може колись будуть ... а може і ні ... але ми маємо тих футболістів на полі, яких маємо ... самі себе вони на поле не ставлять ... самі себе не купляють ... самі себе не настроюють ... вони самі собі грошей не платять ... і рамки поведінки собі не встановлюють ...  єдина претензія до Андрія Миколайовича ... зі всією повагою ... але його не просто так ставлять ... і рівень його гри плачевний ... але ставлять ... міг би сам ... по муржськи піти ... його час минув.

ЮрПалич. Тут вже багато говорилося. Не буду повторювати. Єдине, що можу добавити, що ЮрПалич або запутався або щось знає те, що ми всі незнаємо. Але ... сьогодні ЮрПаличь довів команду до того, що вона виходить на гру проти якогось Бешікташу чи Стоку, як якийсь чорнявий хлопака проти Кличка ... і цілий матч відбивається як той чорнявий хлопака від Кличка. Сумно.

Верхушка. Джуніор. Ігор Михайлович. Брат. Президент. Кармілєц. Ще які епітети можна давати? Ця людина найбільше відповідальна за те, що відбувається на полі! Ніхто, крім нього не підписував трудові договри з вищевказаними людьми. Він їм дозволяє працювати ... тьфу ... заробляти на собі ... Тут всі на Несенюка плювалися ... поганий він такий ... а хто йому дозволяє бути таким поганим? Не ми ж ... В мене таке враження ... що Ігор Михайлович ще більше заплутався ніж ЮрПалич. Вся система прогнила. Я прекрасно розумію, що в нього немає таких грошей як Яріка чи Фірташа ... тим більше Ахмєта чи Коломойського ... але навідь з того, що є потрібно витягувати максимум! Немає лімонів на покупки - виховуєм своїх ... продаєм і заробляєм ... а не викидуєм лімони на всяких Андре чи Ескобарів (який першим, що написав в свому твіттері після підписання контракту: verde) ...

Вот і маємо причину всього того, що відбувається на полі ...

Чи щось зміниться в кращу сторону? Я якось ... не сильно вірю ...

П.С. Вибачаюсь, що так багато .... тяжко від усвідомлення того, що вже не Динамо бояться всякі Бешікташі з Стоками - а навпаки ... нас навідь МКГ вже небоїться ...

02.12.2011, 10:39
02.12.2011, 10:39
80368 1 oleg071187
Torro2007
Автор:
(Torro2007)
Статус:
Опытный писатель (314 комментариев)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Лига Европы Аталанта Аполлон 3 : 1 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть