Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Васильков покидает "Інший футбол" и ICTV

2012-03-31 21:08 Відомий журналіст Микола Васильков покадає проект "Інший футбол" і йде з каналу ICTV. Про це "ТелеПростору" ...

Відомий журналіст Микола Васильков покадає проект "Інший футбол" і йде з каналу ICTV. Про це "ТелеПростору" стало відомо безпосередньо від самого ведучого програми.

"На ICTV мені пояснили, що незадоволені рівнем моєї роботи. Сказали - раніше було добре, а тепер не те" - розповідає журналіст.

При цьому Микола додає, що конфлікту з керівництвом не було, і зізнається, що звільнення стало для нього несподіванкою.

Як до цього поставився директор ICTV Олександр Богуцький - журналісту невідомо.

"Конфлікту не було, з продюсером мовлення поговорив уперше за два-три місяці якраз на тему звільнення. Богуцький ніяк не реагував, а може й реагував, та я не знаю" - посміхається ведучий проекту.

Журналіст розповідає, що чітких планів щодо подальшої роботи ще немає."Маю лише контракт з УЕФА як team-спікер національної збірної України. Це означає, що я працюватиму на полі під час усіх поєдинків України на Евро. Проте, це справа іще майбутнього літа, до цього іще два місяці з гаком" - зазначає Васильков

У той же час, Микола не вважає себе обличчям "Іншого футболу" і запевняє, що програма й надалі тішитиме глядачів каналу цікавими сюжетами про вітчизняних футболістів.

"В кадрі продовжують працювати агент Енрике та агент Ахава, вони нікуди не йдуть, а отже світитимуть фейсом і надалі. Проект не закривають, просто мене звільнили" - каже Друг Євро-2012.

Микола зізнається, що й далі планує працювати на телебаченні, створювати нові проекти та програми, однак на цей раз уже не на ICTV.

"У мене залишилися найкращі враження від цього каналу, нажив купу друзів, проте працюватиму тепер десь в іншому місці. Поки не знаю, де" - резюмує журналіст.
31.03.2012, 21:08
FenikS
Автор:
(FenikS)
Статус:
Наставник (4231 комментарий)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Чемпионат Италии Сампдория Кротоне 0 : 0   21 октября 19:00
Чемпионат Украины Ворскла Карпаты - : - 21 октября 19:30
Чемпионат Англии Саутгемптон Вест Бромвич - : - 21 октября 19:30
Чемпионат Испании Валенсия Севилья - : - 21 октября 19:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть