Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Все купується в Донецьку...

2012-05-04 16:15 Американець каже, що у Донецьку купують суддівв Донецьку купили суддю... Новоспечений чемпіон світу за версією WBA ...

Американець каже, що у Донецьку купують суддів
в Донецьку купили суддю...

Новоспечений чемпіон світу за версією WBA у напівсередній вазі американець Пол Маліньяджи, який свій титул виграв у бою в Донецьку, звинуватив суддів його поєдинку з В'ячеславом Сенченком в корупції.

Після дострокової перемоги на "Донбас-Арені", Маліньяджи був украй здивований тому, що суддя з Франції, за результатами дев'яти раундів віддавав перемогу Сенченку, а два інших, з Панами і Нової Зеландії, йому.

"У двох суддів я був ненабагато, але попереду, а ось у французького судді я відставав на два пункти. Коли ви бачите таке, то відразу хочеться запитати: Куди цей хлопець дивився? Проте ці хлопці знають, що вони роблять. Вони просто корумповані", - цитує боксера gorodboxing.com. 

Далі американець прямо звинуватив суддів і організаторів в підкупі, сказавши, що на помилки ситуацію списувати не варто.

"Коли ви бачите явно несправедливі показники рахунку, то не треба запитувати: Куди ти дивився?, треба запитати: Що тобі запропонували, що змогли тебе купити? Насправді, тут безглуздих немає, особливо серед людей, які професійно судять поєдинки", - заявив Маліньяджи.

Нагадаємо, Маліньяджи контролював велику частину поєдинку і, якщо вірити статистиці, повністю перевершив українця за усіма показниками.

04.05.2012, 16:15
AHATOM
Автор:
(AHATOM)
Статус:
Эксперт (27321 комментарий)
Подписчиков:
6
Медали:
Выбор редакции × 5
Топ-матчи
Чемпионат Англии Арсенал Вест Бромвич 2 : 0   25 сентября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть