Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Николай Несенюк: «Гвардиола не захотел унижать суперклуб и не выпустил на поле суперзвезду»

2017-09-27 12:47 Известный украинский журналист Николай Несенюк прокомментировал игру донецкого «Шахтера» в Маенчестере. Александр Зинченко «Хосеп Гвардіола показав ... Николай Несенюк: «Гвардиола не захотел унижать суперклуб и не выпустил на поле суперзвезду»
83 Матч

Известный украинский журналист Николай Несенюк прокомментировал игру донецкого «Шахтера» в Маенчестере.

Александр Зинченко

«Хосеп Гвардіола показав себе вчора справжнім джентльменом. Міг же він з перших хвилин гри проти «Шахтаря» випустити на поле Олександра Зінченка. І тоді від того «Шахтаря» мокрого місця би не залишилось. Але тренер «Манчестер Сіті» не захотів принижувати великий клуб, який виховав таку суперзірку як Зінченко. Не став псувати тренерську біографію своєму донецькому колезі, вигравши послабленим відсутністю Зінченка складом лише 2:0.

Але і Паоло Фонсека не відстав і теж проявив джентльменські якості. Міг же випустити з перших хвилин Віктора Коваленка, на якому вже другий рік тримається національна збірна України, і за яким стоїть черга покупців із європейських суперклубів із сотнями мільйонів наготові. Але не став псувати біографію Гвардіолі, зігравши 90 хвилин без свого найкращого гравця. Так і розійшлися два джентльмена у Манчестері. Зберегли для збірної України двох найцінніших гравців, які могли зазнати травм у двобої між «Манчестер Сіті» та «Шахтарем».

Тренер національної збірної України — теж джентльмен. Але, на жаль, ще не такий, як Гвардіола та Фонсека», — написал Несенюк на своей странице в социальной сети Facebook.

Мансилья не переходит в «Динамо» из-за непомерных аппетитов его клуба

27.09.2017, 12:47

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть