Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-oleksandr71
Имя:
Олександр
Статус:
Читатель (20 комментариев)
Зарегистрирован:
25.11.2017 12:48
Карма:
56
Топ-10 блогеров:
Да
  • Достижения:
    • Прокомментировал пост → Ваш вариант

      Хороші воротарі: Банніков і Макаров (їх в грі не бачив), Шовковський (цитата Лобановського: "Саша, не надо выручать, - ты главное не подводи"), Чанов і Михайлов (виграли єврокубок, але стояли по черзі). Тому я і не проти залишити в символічній збірній Рудакова - виграв 2 євротрофеї і був основним воротарем.

      16.12.2020, 18:30
    • Прокомментировал пост → Ваш вариант

      :) Ну так для цього і опитування: з тих кого бачив склав свій варіант. Будь-які символічні збірні суб'єктивні, а, по-друге, несправедливі щодо гравців старшого покоління. Ось свіжий випадок: Франс Футбол навів результати глядацького голосування, так там Пеле вже не потрапив ні до першої, ні до другої збірних :(

      16.12.2020, 17:24
    • Прокомментировал пост → Ваш вариант

      Ні, якраз бачив. А добавив до складу представників 80-х тому, що вони добились більших успіхів: крім Кубка кубків ще й срібло ЧЄ-88. А в Михайличенка ще й Олімпіада і успішні виступи закордоном. Капітанські обов'язки Колотова цілком замінить Дем'яненко.

      15.12.2020, 19:14
    • Прокомментировал пост → Ваш вариант

      Рудаков - не беззаперечна кандидатура, але може бути. Хоча в Динамо було достатньо хороших воротарів. Безсонов, Коньков, Дем'яненко - безсумнівно. Турянчика в ділі не бачив, але, виходячи з того що в нього не було євротитулів, замінив би його на Кузнецова. В півзахисті Буряк, Мунтян - безсумнівно, а ось Колотова і Веремєєва замінив би на Михайличенка і Заварова. Напад, звісно, без змін - Блохін і Шевченко.

      15.12.2020, 14:30
    • Прокомментировал пост → Где сила Динамо ?

      Назвати політику клубу повністю провальною не можу. Все-таки хлопці не голі-босі. На відміну від минулого року склад команди укомплектований по 2-3 хороших гравці на позицію. І свої якісні, і легіонери непогані. Що залишається для успіху ? Лише особа наставника. І ось тут Суркісів зрозуміти важко. За період після Лобановського успіхи були лише при Сьоміні, і при тандемі Ріанчо-Ребров. Тобто при майстрах тактики. Сьомін як перевірений майстер і Ріанчо як щаслива знахідка (при Реброві в ролі перекладача). Звідси два очевидних висновки: 1.для будь-якого складу (навіть найзірковішого) потрібен тренер-фахівець; 2.за перевіреними фахівцями стоять їх попередні досягнення, в топ-команди успішні наставники потрапляють як правило після доведення своєї спроможності з командами нижчого класу. Чому для Суркісів це неочевидно ? Чому для пошуку фахівця застосовується метод перебору колишніх динамівців без успішної практики ? Однозначно це недооцінка значення наставника для команди. Чомусь у зіркових музикантів не виникає питання: навіщо нам диригент в оркестрі. Навіть якщо вибрано метод перебору, щоб випадково відшукався новий Ріанчо, то ротація потрібна значно швидша :) Не 2-3 роки, а 2-3 місяці. Бо інакше склад команди просто здеградує. Вже можна констатувати: Михайличенко - це чергова невдача. Щоб після 10-ти днів підготовки не обіграти аутсайдера на власному полі!!! Це ще треба примудритись! І що ? Знову 2-3 роки ? А поруч простоюють Маркевич, Вернидуб. Михайленко без зупинок провів команду через дві ліги. Григорчук після трьох чи чотирьох реінкарнацій Чорноморця. Чому вони не в Динамо ? У мене лиша одна відповідь. Це все робиться навмисно. Динамо повинно втратити своїх вболівальників. Бо вони в своїй більшості патріоти України, активні учасники обох Майданів. Є вже серед них і ветерани війни. А Григорій Суркіс - стає депутатом від опоблоку. Більш того, з'їзд опоблоку відбувся на базі Динамо. Чи потрібні Суркісу такі вболівальники ? Чи потрібно йому щоб їх збиралось десятками тисяч ? Навіщо їм приводи для оптимізму? Українці мають перебувати в постійному розчаруванні. Бути дезорганізованими та пасивними. А футболісти ? Це товар. Його завжди можна продати або віддати в оренду. Не чекайте успіхів від Динамо Суркісів :(

      25.08.2019, 14:06
    • Прокомментировал пост → Моя пятерка самых валидольных матчей киевского «Динамо». Опрос

      1. Динамо - Спартак 1994.Так, по емоціях цей матч для мене був більш приголомшливим ніж навіть виграні фінали Кубка Кубків.
      2. Арарат - Динамо 1973. Фінал Кубка СРСР. Динамо спокійно виграє 1:0 і тренер на останніх хвилинах проводить заміну кращих гравців. Буряка на 87хв і Блохіна на 88хв. А на 89-ій Динамо пропускає. В додатковий час без провідних гравців Динамо програє. Мені було всього 8 років, але шок від такої несправедливості не дає мені забути той матч і досі.
      3. Динамо - Баварія 1999. Щось схоже на попередній матч, але тут ще залишалась надія на матч-відповідь.
      4. Арсенал - Динамо 1998. Теж запам'ятався через коментатора :)
      5. Динамо - Барселона 3:1 1993. Хоч результат не такий ніби напружений, але перебіг матчу був дуже емоційний. Склад Динамо після відходу легендарних футболістів проти Барселони Стоїчкова, Кумана, Лаудрупа. Два голи в меншості.

      11.02.2019, 14:40
    • 05.10.2018, 14:13
    • Прокомментировал пост → Модрич лучший? Или это только показалось?

      Мені дуже сподобалось міркування що нашому Шевченку поталанило що в його часи не було Мессі з Крістінкою. Це правда. Як правда і те, що будь-який інший футболіст в наш час може отримати ЗМ лише при умові невдалого сезону для тих двох. І ось такий сезон стався. Команди Мессі провалили ЛЧ і ЧС. За статистикою InStat Мессі давно не має рівних, але. По-перше, немає досягнень, по-друге, немає блиску. З відходом Неймара весь креатив впав на нього: він повинен був і починати атаки, і завершувати. Це по-перше, нелегко, по-друге, одного гравця і закрити простіше. Щодо Крістінки. Півсезону він валяв дурня, на відміну від попереднього сезону не відзначався (як по результату, так і по грі) в 4-ох вирішальних іграх ЛЧ. В фіналі будь-хто зробив більше для перемоги: Рамос (який зламав Салаха), Каріус, Бейл. Але тільки не Роналду. На ЧС також лише один вимучений виграш в Марокко. Чи це не ознаки посереднього сезону ? В обох головних претендентів по 5 Золотих м'ячів. Обоє ставали кращими бомбардирами: один в турнірі з 13 матчів, другий - в турнірі з 38 матчів. В них обох були значно кращі сезони. Хтось з них заслужив більше за іншого ? Ось тому і виникла необхідність вибирати третього кращого. А тут заслуги саме Модріча, на мій погляд (та й на погляд жюрі :) ), значно переважають його конкурентів. Давайте пригадаємо: Салах - лише кращий бомбардир ЧА, Кейн - лише кращий бомбардир ЧС, Азар (тільки 3 місце на ЧС). Залишаються або володарі ЛЧ, або фіналісти чемпіонату світу. Серед володарів ЛЧ: Марсело, Кроос, Рамос - вони звісно молодці, але провали на ЧС і в ЧІ не дають їм права претендувати на звання кращого в сезоні. Ракітіч, Манджукіч - чемпіони в своїх клубах і вклад в збірну Хорватії не менший за Модріча. Але не вистачає ЛЧ. Канте, Погба - чемпіони світу, не чемпіони в своїх клубах і далекі від ЛЧ. Залишаються Варан, Мбаппе і Грізман. Всі вони в рівній мірі доклались до успіху збірної Франції, але ніхто з них не мав вирішального вкладу. Тоді перейдемось по інших досягненнях: Мбаппе - ЧФ і виліт з ЛЧ від Реалу з Модричем. Грізман - володар ЛЄ, але будьмо відвертими - фіналісту ЛЧ попереднього сезону було б негоже не виграти ЛЄ. А якщо ще й згадати "успіхи" команди Грізмана з Карабахом... Залишається Варан. Його номінальні досягнення навіть вагоміші за Модріча: єдиний з гравців що прийняв участь у виграшах і ЛЧ, і ЧС. Якщо йому присудять ЗМ - це нікого сильно не здивує. Але чи можна вважати Варана лідером у своїх командах ? Та він навіть не лідер захисту Реала. Пам'ятаєте як Реал "горів" 0:3 з Ювентусом ? А це був матч без Рамоса. Так що у змаганні досягнень все-таки перемагають лідерські задатки Модрича. Для нього це був найуспішніший рік і рівень його гри був стабільно високим. Це можна порівняти з Іньєстою в 2010 році. Але Іньєста не отримав ЗМ з причини, яку я описав на початку: тоді виблискував Мессі - фінти, голи, кращий бомбардир і чемпіонату, і ЛЧ.
      Так що нічого дивного немає в перемозі Модрича - це найуспішніший гравець сезону.

      28.09.2018, 16:16
    • 13.09.2018, 22:02
    • Прокомментировал пост → Львове ! Дякую тобі, за те що ти завжди зі мною ! (с)

      Чому все-таки не визнати, що це вже не той Ярмоленко ? Він важкий, став дуже інерційним (не інертним) - йому потрібен час щоб зрушити з місця, набрати розгону і навпаки - при зміні напрямку руху через втрату м'яча - потрібен час для зупинки, для скрушного хитання головою і знову як вантажний поїзд з перегрузом поступово через силу знову час для розгону. Особливо разюче це було видно після заміни на Зінченко. На фоні Ярмоленка Зінченко виглядав як реактивний: в нього була і швидкість руху, і бажання. Ця важкість ще більш очевидна на фоні колег по Вест Хему: виходячи на заміну Ярмоленко справляв враження що напередодні він відіграв два матчі за дублерів. А якщо доплюсувати до цього його традиційне авантюрне тупцювання з м'ячем, збивання темпу атаки - цим він грішив ще в Динамо, коли партнери зупинялись і чекали чи обіграє суперника стоячи на місці чи обріжеться. Оця його важкість в першу чергу спонукала тренерів Борусії і Вест Хема виводити його з основи. Вони ж собі не вороги, щоб просто маринувати талановитого футболіста. А ось звідки ця важкість чи через зайву вагу чи через вік - це вже треба розбиратись. Боюсь що все-таки через вік - щось схоже проходив Шевченко в Челсі: все ніяк не міг швидкості набрати, якою раніше славився. Навіть спеціального тренера з фізпідготовки йому наймали... Так що позицію в збірній треба віддавати Циганкову, якщо хочемо щоб у нас обидва фланги не гальмували.

      10.09.2018, 15:25
    • Прокомментировал пост → Как это понимать ?

      Повністю підтримую. Чи звертали увагу як підписують головних тренерів по-англійськи: не trainer, а coach - тобто наставник, вчитель, керівник. А trainer - це походження з індивідуальних видів спорту, переважно з легкої атлетики, майстер з розвитку фізичних даних спортсмена. Тому не дивно що справжні наставники команд завжди щось занотовують (навіть головний Аяксу після 3:1 і при беззаперечній перевазі у другому таймі в Києві). Сьогодні дивився Барселону. Кінцевий результат 8:2, але Вальверде також щось собі записував. Ну а фізрукам навіщо блокнот ? Вони тільки флегматично стоять (не всі, Блохін сидів :)) біля краю поля. Якщо б у тренера був план на гру, то він би проявляв емоції - підбадьорював - якщо гравці все правильно роблять, кричав би, підказував - якщо відхиляються від плану. По матчу з Карпатами Кварцяний би ще дві заміни в першому таймі зробив. Наставник ніколи не буде байдужий під час гри, а тренер - цілком: перед грою м'язи розім'яли, вітаміни прийняли - все, його робота виконана. Не coach Хацкевич, не coach.

      03.09.2018, 00:55
    • 03.09.2018, 00:11
    • 02.09.2018, 11:17
    • Прокомментировал пост → Юрий Вернидуб и цифры

      Цілком погоджуюсь. Від себе додам: футбол - це змагання, видовище, азарт. Чим більше емоцій він викликає - тим більше отримує прихильників. Для досягнення видовища немає неважливих деталей. Глядачам більше імпонують небайдужі тренери, які не приховують своїх емоцій, які запалюють і гравців, і трибуни - Гвардіола, Клопп, Зідан, Мауріньо, Конте, Сімеоне, Кварцяний, Вернидуб. І як же з цим контрастують останні флегматичні обличчя тренерів Динамо - Блохін, Ребров, Хацкевич. Так і хочеться прийти на стадіон :)

      01.09.2018, 15:12
    • Прокомментировал пост → Истерия? Да Вы просто шутите, мы в процессе ожидания!

      Стаття достатньо велика по об'єму, але я так і не зрозумів: чому Хацкевич повинен залишитись. Автор розписав чим йому не подобається вимучена гра Динамо, але жодного конструктивного аргументу на користь Хацкевича не навів. А тим часом молоде невизначене покоління після кожного туру постає перед вибором за кого вболівати: яка команда більше забиває, де більше самобутніх гравців, хто частіше стає чемпіоном. Продовжує спостерігати за флегматичними обличчями динамівських тренерів - Блохін, Ребров, Хацкевич... Прямо фонтан емоцій :) ! Тому цілком закономірно що Олімпійський стадіон щоразу більше пустіє...

      01.09.2018, 14:45
    • Прокомментировал пост → Чи не пора Динамо запросити Вернидуба ?

      Я так зрозумів що Ви не застали Лобановського 70-х років. Якби він не був емоційним - не було б і успіхів Динамо. Це в кінці 90-х він міг впливати на гравців авторитетом, та й стан здоров'я вже був не той. Звісно найкращий варіант зараз - це Маркевич: він і досягнення мав, і вміє витискати максимум з того що під рукою. Але наскільки я розумію при Суркісах його не буде. Григорчука вже втратили, залишилось профукати Вернидуба (від Польщі до Азербайджану я думаю він команду знайде) і Динамо саме опуститься до рівня Зорі і Ворскли. Не можна допускати щоб гравці які ніби-то не підійшли Динамо розкривались в інших клубах. Чому Цурікова в збірну викликають з Олександрії, а в Динамо Буенів на лавку купляють ? Чому Харатін в Зорі надійно тримає опорну зону, а в Динамо на лавку приходить ЧеЧе ? Не здивуюсь що і Шапаренко скоро почне Карпати піднімати. Це все (плюс те що я описав в статті) характеризує існуючий тренерський штаб як вичерпаний. Єдиний позитив - почали вигравати (не обігрувати) в Шахтаря. Але і це якось співпало з відсутністю Срни :) Я був за зміну Реброва - його (чи не його?) ідеї були вичерпані разом зі складом. Так і зараз прийшла пора Хацкевича. Не буде Вернидуб справлятись - завжди можна замінити, але не спробувавши - ми цього не дізнаємося.

      31.08.2018, 12:16
    • Прокомментировал пост → О футболе в целом

      Не погоджусь з автором. Чому 4 команди - це вже несправедливо, а 2 - ще справедливо :) ? Тут треба або повертатись в минуле, де грали лише чемпіони, або вдосконалювати існуючу систему. Зрозуміло що теперішня ЛЧ значно цікавіша і для власників клубів, і для глядачів. Відповідно повернення назад вже не буде. Але треба було якось запобігти абсурдній ситуації коли команда яка за 5 років лише раз стала чемпіоном, але 4(!) рази виграла ЛЧ. Тобто почали створюватись команди суто під ЛЧ. Легше відіграти 10-13 матчів, ніж показувати рівень на протязі цілого року. Щоб цього уникнути і виникла необхідність посилювати склад учасників ЛЧ. Звісно що не за рахунок Карабахів. Не хочете обігрувати умовний Атлетіко в чемпіонаті - тепер доведеться його обігрувати в ЛЧ. Так що в новому варіанті дотримання спортивного принципу все ж побільше, ніж у минулі роки. Щодо RESPECTу для бідніших клубів - то він теж дотримався. Якщо Динамо вилетіло від Аякса, то невже ви думаєте, що з Реалом чи Ліверпулем було б більше шансів ? Навпаки з'явився стимул для посередніх клубів покращувати свою гру, склад, організацію справ. І тут вже питання до менеджменту цих клубів: чому одні відчули що шанси збільшились і попрацювали на трансферному ринку (той же Аякс і підсилився, і лідерів зберіг), а інші продовжують триматись за посередніх тренерів, не бажають вкладатись, хоча 30млн. лише за участь в груповому турнірі це теж вагома перспектива. Так що як на мене все більш справедливо: серед багатих клубів тепер переможець повинен буде довести свою перевагу над більш рівними суперниками і серед бідніших теж пробиватись в люди будуть більш достойні.

      31.08.2018, 10:46
    • 31.08.2018, 09:46
    • Добавил пост → Чи не пора Динамо запросити Вернидуба ?

      Здається зірки вказують на те що Динамо пора перетнутись з Вернидубом. І Хацкевич не впорався з завданням, і Вернидуб схоже скоро стане вільним. Можна звісно ще потриматись за Хацкевича, але здається він вже себе проявив: вимучені результати, провальна літня трансферна компанія. Так, купляє футболістів клуб, але ж зі згоди головного тренера.

      Читать полностью →

      31.08.2018, 01:18
    • Прокомментировал новость → Месси настаивает на трансфере Салаха в «Барселону»

      Ліверпуль хотів Дембеле. При бажанні можуть махнутись з доплатою.

      16.06.2018, 19:27
    Пополнение счета
    1
    Сумма к оплате (грн):
    =
    (шурики)
    2
    Закрыть