Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-voloshin
Имя:
Волошин
Статус:
Начинающий писатель (73 комментария)
Зарегистрирован:
29.08.2018 10:48
Карма:
968
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «Отставка Хацкевича возможна только при наличии явного кандидата на замену или каких-то конкретных провалов»

   "Але є впевненість, що нам усе вдасться."
   Олександр Хацкевич, інтерв'ю клубним ЗМІ 2 червня 2017 року
   Можливо, зараз треба цікавитися чи буде продовжено контракт з головним тренером ФК Динамо, термін дії якого (контракту) закінчується за якихось півтора місяці?

   15.04.2019, 10:32
  • Прокомментировал пост → Во всем виноват тренер

   — Я выигрывал трофеи, где только не был.............. Если ты ничего не выигрываешь, то в чем смысл?, — сказал Жозе Моуринью.

   08.04.2019, 14:11
  • Прокомментировал новость → «Шахтер» со своим «транслятором» обиделись на Хацкевича

   Абсолютно підтримую автора. Як тільки замість посилання на конкретні пункти читаю словесні конструкції "как всем известно", "все знают", "по просьбам трудящихся"тощо, так і чекаю, що в документах нічого не знайду. Не вважаю, що такий підхід сприяє авторитету клубу.

   08.04.2019, 11:27
  • 28.03.2019, 14:51
  • Прокомментировал новость → Мораес и закон

   Безперервне проживання на території України - проживання в Україні особи, якщо її разовий виїзд за кордон у приватних справах не перевищував 90 днів, а в сумі за рік - 180 днів. Не є порушенням вимоги про безперервне проживання виїзд особи за кордон у службове відрядження, на навчання, у відпустку, на лікування за рекомендацією відповідного медичного закладу або зміна особою місця проживання на території України
   Про громадянство України
   Цікаво, Мораєс хоч раз приїжджав в Київ з Китаю під час оренди?
   Закон України від 18.01.2001 № 2235-III

   27.03.2019, 17:37
  • Добавил пост → Повернення короля?

   Ніщо так не спотворює вашу реальність як надмірне читання букв. Бо потім втелющишся в якусь кралю, намалюєш в своїй дурній голові богінєю, а там бенг! Чашку не там, сволота, ставить. І так кожен Божий день!

   З футболістами та ж проблема. Як обведе, як пасоне, як вставить в до тину. Ну всьо, думаєш, - чистий геній красоти.

   Читать полностью →

   23.03.2019, 13:03
  • Прокомментировал пост → Ідіот і лісапети

   Дякую за розуміння.

   16.03.2019, 23:10
  • Добавил пост → Ідіот і лісапети

   Скоряючись вимозі класика, купив білет на Челсі і здобув тим самим священне право говорити про футбол.

   Лише говорити, бо критикувати не можна — для цього, як виявилося, бажано ходити на стадіон на кожен матч команди, на яку тобі свербить Гондурас. З глибоким сумом доводиться визнати, що тут мені не вистачає ані грошей, ані здоров'я.

   Читать полностью →

   15.03.2019, 20:29
  • Прокомментировал пост → Пить шампанское и любить королеву... Или: что англичанину здорово - то украинцу пофиг!

   В наведеному епіграфі в слові "сниться" не потрібний м'який знак.

   08.03.2019, 12:21
  • Добавил пост → Бородата Червона Шапочка

   Банально, але несповідимі шляхи Господні у виборі зачіпок для медитації над буттям улюбленої команди. Здавалося б де експериментальна вистава про Червону Шапочку з мужиком в ролі Шапочки, телям в ролі вовка і лісорубів зі дзвониками замість сокир, а де Динамо? Паралельні ж, гля, світи.

   Але коли справа заходить про вживання цілющого бальзаму критики, то виявляється, що подібного куди більше, ніж можна уповати.

   Читать полностью →

   30.01.2019, 14:18
  • Добавил пост → Стрибок метра

   Читання модних дискусій про користь і шкоду здорового способу тренування “Динамо” навіяло згадку про Боба Бімона, який якось цибнув майже на дев'ять метрів. Що не кажіть, а життя в негритянському гетто шліфує здатність випереджати час.

   Як там не було, а стрибок вийшов комусь боком. Чорнявий парубок отримав ловку блискучу медаль, а його колеги стрибунці двадцять років безпросвітної мастурбації.

   Читать полностью →

   10.01.2019, 10:09
  • Добавил пост → Заперечення Динамо

   Вкотре відчув легке роздратування від заклику “Поддержи Динамо!!!”, бо коли людина моїх статків підтримує здоровецьких мільйонерів, то хтось тут раняний. І не схоже, щоб це був мільйонер.

   Прийнятне для мене запрошення повболівати за Динамо на стадіоні зазвичай звучить мало. Зазивали різниці не ловлять.

   Читать полностью →

   17.12.2018, 14:52
  • Добавил пост → Вовки, сіно і гордість

   Буває таке бридке відчуття, коли хтось робить матню, а стидно тобі. Особливо коли ситуація не байдужа.

   На мій погляд, не дати стадіон головному конкуренту для вирішального матчу в ситуації, коли свої завдання вирішені, є виявом дріб'язковості.

   Навіть якби Динамо віддерло б Аякс і до останнього туру групового турніру Ліги чемпіонів претендувало на вихід в плей-офф, то все рівно вважав би вищезазначені дії жалюгідними.

   Читать полностью →

   10.12.2018, 12:59
  • Добавил пост → Динамо Київ як перша любов

   З боку інтелектуалів від футболу, які бачать щось в грі нинішнього Динамо, так часто звучить в різних варіаціях питання “А чим тобі гра цього Динамо не подобається? Тільки з аргументами давай!”, що я таки задумався, що в мені не так.

   Розумні люди кажуть, що всі аналогії кульгають. Але ті ж розумники чемно мовчать, що робити коли ці криві аналогії приходять.

   Читать полностью →

   06.12.2018, 23:54
  • Прокомментировал пост → Надеюсь...

   З Вашого дозволу можу змінити термін "автобус" на "влагоджений, вмілий захист", але відсоток поки що (як в тексті поки що) не вважаю за потрібне змінювати. В дописі я хотів закцентувати увагу на тому, що Динамо не вміє ламати масований захист, з яким вона стикається практично в кожному матчі, за виключенням, звичайно, шахти.
   Щодо наведених Вами прикладів, то в кожному з них стояло завдання зламати захист, з тих або інших причин. Інша справа, що в нинішньому сезоні поразки Динамо набувають загрозливої тактичної різноманітності. Якщо раніше майже завжди це був наслідок випадкової щасливої контратаки, то наразі все частіше наслідок активної контргри (ті ж Карпати протягом першого тайму). Але це, вважаю, тема окремого блогу - ЯК виграють у Динамо.

   27.11.2018, 15:42
  • Прокомментировал пост → Хождение по кругу

   По суті добавити просто нічого. Все в точку.
   Пригнічує тільки, що Той від кого залежить Динамо, не бачить цих речей, а продовжує вірити і терпіти.
   І молодь таки загонять.
   До речі, іноземці західного розливу у нас також не грають з цієї ж причини. Не можуть зрозуміти чому весь час необхідно бути на межі фізичних можливостей. Не розумових, не психологічних, а саме фізичних.
   Ну і нахабно дозволю собі ілюстрацію до тексту шанованого автора:
   Максим Калиниченко:
   "Если говорить о том, какая сборная меня больше всего поразила на чемпионате мира, то скажу однозначно – сборная Италии. В четвертьфинале за 90 минут половина команды даже не вспотела! Они настолько грамотно и четко перестраивались по ходу матча, что, по-моему, совершенно не устали."
   Джерело: https://football.ua/ukraine/2574-kalynychenko-ytaljancy-dazhe-ne-vspotely.html

   27.11.2018, 10:53
  • Прокомментировал пост → Надеюсь...

   «А умеет ли Динамо взламывать хорошо отлаженную и умелую защиту?» Ответа тогда, но я не знал, хотя и догадывался. А вчера получил….

   При всій повазі до шановного автора відповідь на це питання особисто я знав. Я навіть думаю, що воно вже стало риторичним.
   Інше питання, що реально бісить ситуація, що, поки що, 95 відсотків матчів в чемпіонаті динамівці повинні ламати захист (автобус) і кожного разу складається враження, що вони вперше стикаються з таким завданням. Нових ідей ніяких. Та що там нових, старий як світ елемент боротьби з автобусом, - дальні удари,- викреслено із арсеналу нафіг. І це, наприклад, при тому, що Паньків в першому таймі був до біса невпевнений.
   Це якийсь постійний жахливий "день сурка"...

   26.11.2018, 13:27
  • Прокомментировал пост → Бойко vs Гусев. Разбор эпизода

   Коли Бойко зараз грає на виході, то зазвичай декілька футболістів (своїх і чужих, без різниці) потім корчаться на газоні. Раніше я трішки сумнівався, а зараз переконаний, що він дійсно нікого не бачить крім м'яча.
   Це не нещасний випадок, це стиль.

   23.11.2018, 10:50
  • Прокомментировал пост → Урок граматики, чи урок порядності?

   Трішки із власного досвіду в тему.
   Той матч, де Шахтар випадково програв Мансіті 0:6 в силу обставин дивився в пів-ока. Після тренування (треба душ), потім сяка-така підготовка до робочого дня, бо ж пізно, ну і нарешті Шахтар все-таки команда не моїх вологих мрій (м'яко кажучи). Так ось, включив трансляцію голосніше і орієнтуюся на коментатора - щоб повтор голів подивитися, а сам займаюсь своїми справами.
   Через деякий час дружина не витримує і цікавиться: "А чого це ти пінишся з матюками?". А ти, кажу, відірвись від компа і послухай коментатора, з його слів Шахтар дере Манчестер до смерті. "А що не так?", - дивується дружина, космічно далека від футбольних реалій. "Да нє, всьо так, - відповідаю, - Просто насправді Шахтар вже тричі ковтнув, а я все думаю, що Манчестер з своєї штрафної не виходить і бігаю до екрана кожні п'ять хвилин, що подивитися на таке чудо чудноє....".
   За декілька хвилин кохана кричить у ванну: "Не переживай, все нормально, Шахтьор грає "упевнено і динамічно", чотири ноль уже..."
   Резюме: послухай коментар матчу із Шахтарем без картинки і ти зрозумієш, хто краща команда світу...

   23.11.2018, 10:04
  • Прокомментировал пост → Без Шапаренко - пропала скорость в атаке

   На мій погляд, проблема Шапаренка в тому, що його рівень розуміння футболу вже зараз значно переважає аналогічний рівень його партнерів.
   Ще, звичайно, часті технічні огріхи, але тактично в кожному конкретному моменті він зазвичай приймає не лише вірні, а й несподівані вірні рішення.
   Буде дуже жаль, якщо цей талант розгубиться по дорозі наверх. Як не чужі приб'ють, то свої замаринують.
   Навколо нього можна будувати команду, але хто ж на це зважиться, навколо пацана....

   21.11.2018, 14:26
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть