Давайте будемо чесними і визнаємо те, що Динамо в тупиковій ситуації. Команді потрібна стряска. На сьогодні особисто я бачу це чітко. Зрозуміло, що одразу першим на кого все треба валити є президент. Саме він призначив цей тренерський штаб, саме він придбав тих гравців, які зараз є. Але президент – власник.
І хоча це все ми відчуваємо власними нервовими клітинами, та крісло президента – посада не обрана. Хоча, можливо дійсно члени правління на своїй нараді можуть вирішити призначити президентом іншу людину. Та це все із сфер фантастики. Ми ж розуміємо. Другим, на кого всі ми звернемо увагу, - головний тренер і його команда. Будемо відвертими, що 6 поспіль матчів без перемог – достатня підстава для того, щоб казати про кризу. Якщо є криза, то значить тренер не може дати результат із тими гравцями, що є в наявності. А прибрати гравців посеред сезону не зможе жоден тренер. Тут можна лише ввести більше молоді із дубля, а тих, хто не може втілити тренерські думки в життя, відправляють в дубль.Щоб там хто не казав, але у Динамо більш ніж достатній набір виконавців для того, щоб давати результат на рівні нашого чемпіонату. Тому цим результатам не має жодних виправдань. Саме тому я пишу другу частину по тренерам.
Грехам Поттер
42-ох річний британець, який вже 7 років тренує одну команду. Це одна із сенсацій цього розіграшу ЛЄ – шведський Естерсунд. Дуже цікава історія тренера, який бере команду у другому дивізіоні, з першого разу виводить її в першу лігу, де три роки веде команду в гору. І з кожним сезоном результати покращуються. Спочатку 10, потім 5 і врешті 2 місце і вихід до вищої ліги. Де з першого сезону команда лише 8, та бере кубок. Зараз команда впевнено йде у ЛЄ в одній групі із Зорею. Так, у тренера не має видатних гравців. Він працює із тими, хто є. Та його команда організована, швидка, технічна, має навички, знає за рахунок чого здобувати потрібний результат. Поттер – тренер, який вміє творити, вміє досягати результатів. Безумовно для Динамо він був би дуже якісним придбанням на довгі роки.
Зоран Зекіч
Впевнений, що для більшості цей 43-х річний хорват є не відомим фахівцем. Але він заслуговує на увагу. Саме він відновив кар’єру відомого нам Борни Барішича. Саме при ньому ФК Осієк прогресує із молодим складом. Якщо врахувати те, що це відвертий середняк Хорватії, то сенсаційний прохід в ЛЄ в цьому сезоні, коли був пройдений ПСВ, – заслуга тренера. Бо набір гравців досить скромний. Зростання гравців у ціні, як і команди в цілому, – результати якісного виступу у минулому і цьому сезоні. Зекіч почав тренерську кар’єру в Шерифі. Із яким здобув золото. Три роки в Осієкє – три роки командного прогресу. З 8 місця в перший сезон, до 2 місця в цьому сезоні. Він не сповідує лише одну схему. Все залежить від суперників. Саме тому Осієк грає і 4-5-1 і 3-4-3, і 3-3-3-1. В цьому сезоні показник 1,93 досить високий, як для команди, яка ніколи не мала амбіції на чемпіонство. Стратегія розвитку Динамо і те, що Хорвати завжди дуже якісно у нас грають, свідчить, що ми можемо спробувати і хорватський тренерський штаб.
Еді Хюттер
Криза в Динамо – робота тренерського штабу. Не вижимає максимум Хацкевич з тих гравців, що є в нього. Він вижимає мінімум. Я думаю, що всьому є межа. І цей тренерський штаб вже на межі. Ще декілька подібних матчів і безумовно тренерський штаб буде змінено. Я більш ніж впевнений у тому, шо ІМС вже над цим думає, і, цілком можливо, що працює.
Дякую за увагу!
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости