Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Крик душі!

2018-11-12 11:40 Крик душі! Шановні, досить вже нам писати та говорити переливаючи з пустого в порожнє! Може ми ...

Крик душі!

Шановні, досить вже нам писати та говорити переливаючи з пустого в порожнє! Може ми вже почнемо діяти,а?

Мова йде про той бардак, який відбувається в нашій державі (сім'ї, квартирі, будинку) і взагалі в цілому світі, скільки ще, ми будемо терпіти та обговорювати це беззаконня, може ми всі зберемось разом, домовимось і почнемо наводити порядок у нашій державі?

А почати потрібно з того, що необхідно просто "задусити" тих, хто дусить нас і не дає нам жити і працювати в нашій державі та заганяє нас в рабство своїми "законами" та "порядками"! Пишу конкретніше, так от, нам не потрібно чекати на наступні вибори, бо цей вибір, ці жидо-паразити, знову зроблять за нас, тому пропоную усім думаючим людям, прийняти рішення і назначити день в який ми усі зможемо зібратись в Києві, щоб взяти владу в свої руки, тобто, ми повинні увійти у парламент, повиганяти звідти усіх жидо-паразитів та дармоїдів, створити свій народний уряд, можна і без президента, бо ним є і має бути тільки сам - Господь Бог Ісус Христос та його закон - 10 заповідей, потім ми повинні будемо повернути у державну - народну власність все прихватизоване та куплене цими жидо-паразитами, а їх самих або посадити або пробачити, дати їм квартиру, роботу та все інше необхідне для життя і нехай вони живуть та працюють, як усі нормальні люди! Потрібно буде, все в державі - вирівняти, як той трактор, який зрівнює землю виорюючи її для нового врожаю, тобто, я виступаю за загальну зрівняйлівку, бо для Бога, всі люди та професії рівні та потрібні!

А хто виступає проти цього? Та ті ж - жидо-паразити, які вважають себе дуже розумними і не хочуть працювати та роблять все чужими руками. Так немає бути, ми усі, повинні бути, як мурахи або бджоли, усі мусимо працювати, а не протирати штани в офісах, а хто не хоче працювати, той нехай не їсть! Зарплати для усіх мають бути однакові, в тому числі і для церковників у церквах, бо церква, це - зібрання людей, народ, держава, уся планета Земля, тобто, не потрібно ділити суспільство на державу та церкву, бо держава та церква - одне єдине ціле! Потрібно буде домовитись про робочий день, зарплату... і почати жити по новому, не по людськи (по сатанинськи), а по Божому, по його законам, тобто не для себе, а для усіх! Потрібно почати будувати Царство Боже в нашій державі і показати цим приклад усьому світу! Зрозумійте прості речі та істини:

  1. Світова пірамідальна система з її класифікаціями, "ринкова економіка", "банківська система"..., це все - лохотрон, піраміда "ммм", створені для того, щоб керувати вами - народом, щоб збагачуватись на вас і жити за ваш рахунок!

2.Як постелимо, так і будемо спати, тобто, якщо ми не почнемо будувати та створювати рай на землі, то за нас ніхто цього не зробить, не чекайте, що прийде Бог і все зробить за вас, він може це зробити тільки вашими руками!!!

  1. Про податки! Податок має бути - 10%, не більше і не менше, бо так сказав Бог, йому потрібно віддати десятину, а віддати йому, означає віддати державі - народу на всі їхні потреби - дороги, будинки і т.д. і т.п., тобто розподілити на всі потреби усього народу!!!

Думаю поки досить, дякую усім за увагу та розуміння і прошу вас почати діяти, а не тільки писати та говорити!!!

Ще пару слів про Бога та про диявола, про добрих та про поганих! Зрозумійте, Бог, він, як і ми - люди, для добрих - добрий, для злих - злий, а ми - люди, як боги і світ створив не один Бог, а Боги (подивіться відео в ютубі: "Хто такий Бог?"), тобто ми - боги, ще й досі продовжуємо розбудовувати цей світ і вже так цим захопились, що скоро його самі знищимо, бо не слухаємо кращого серед нас Бога - Ісуса Христа і саме він, мусить бути нашим президентом, бо його є царство і воля і все інше, теж його, бо він є кращим за усіх нас разом узятих, бо він віддав життя своє за нас грішників! А хто грішить, той - грішник і навіть - сатаніст, бо служить гріху! Сатаністи, це не тільки ті, які чинять гріх навмисне але й усі інші, які роблять все не думаючи, а значить, усі ми - грішники - сатаністи, бо служимо - гріху! Зрозумійте, що у світі існуємо тільки ми - добрі та погані, ангели та демони, тобто, є видимий, матеріальний, дочасний світ і є духовний, невидимий та вічний світ, а життя наше, як кругообіг води в природі, ми постійно народжуємось та вмираємо переходячи з одного світу в інший, з одного стану в інший і є ще у нас наш лідер, пастух, спаситель - Бог, без якого, ми - стадо овець та козлів! Зрозумійте, що є тільки Ми і наш Бог і все належить йому! У нього є прихильники та противники, ангели і демони, помічники та шкідники... і всі ми, належимо йому, ми - його власність, всі душі - його, душа - безцінна, душу неможливо продати або купити! А про що говорить церква, а вона каже, що якийсь диявол, нав'язує усім думку, що його не існує, ну не дебіли, ааа??? А хіба існує - антипрезидент????? Та їх - шкідників, грішників, сатаністів, відьм, антихристів, дияволів... - дуже багато і немає у них свого лідера, БО ЛІДЕРОМ-БОГОМ ДЛЯ УСІХ, Є ТІЛЬКИ ОДИН ЄДИНИЙ БОГ - ІСУС ХРИСТОС, який за добро винагороджує, а за зло - карає, в його руках і життя і смерть! Він - Бог, як те сонце, яке світить і для добрих і для поганих, він, як те серце, розум, дух, від яких нам приходять різні думки, як добрі, так і погані, а нам залишається тільки вибрати - вставати зранку, чи ще поспати, зробити щось добре, чи щось погане, народити чи вбити і т.д. і т.п. Наше тільки - Так або Ні, а все інше - хитрість, лукавство, гріх! Людина, створена на шостий день, значить, ми всі, умовно кажучи - шістки, сатаністи, а наша людська влада - сатанинська влада, а сатана, це гріх, помилка, поганий вибір, погана дорога, а мусить бути не людська-сатанинська влада, а Божа влада, а влада від Бога - Ісус Христос!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

12.11.2018, 11:40
12.11.2018, 11:40
312065 0
andrj-vudvud
Автор:
(andrj-vudvud)
Статус:
Опытный писатель (259 комментариев)
Подписчиков:
2
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Украины Олимпик Минай 0 : 0   20 сентября 14:00
Чемпионат Франции Мец Реймс - : - 20 сентября 16:00
Монпелье Анже - : - 20 сентября 16:00
Страсбур Дижон - : - 20 сентября 16:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть