Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Коротко про гру.

2019-04-13 19:35 Мій аналіз гри: Псів в черговий раз загнали в будку! Хотілося б пику саніна побачити! Установка ...

Мій аналіз гри: Псів в черговий раз загнали в будку! Хотілося б пику саніна побачити! Установка тренера на цю гру повинна,на мою.думку,була бути такою: 1) Ця команда фактично є шахтар-2. І форма практично однакова,і менталітет! Це штучна команда рудого ахметова,яка створена,щоб в ЧУ відібрати очки любою ціною в ДК.

За це їм,як псові кістку,кине рижа сволота трохи бабла в додаток до зарплатні.Молодці динамівці,що не дають вже котру гру їм заробити отих "костей"... 2) Ця команда,як і ШД,фактично є ворогом України з сепаратистськими поглядами.А на ворогів треба виходити з палаючими очима і догравати до кінця кожний епізод.А не так,як Вербич-там не побіг,там не добіг, там не доборовся до кінця... 3)Тренер,знаючи,хто судитиме гру,-повинен настроїти команду на суддівство в один бік-в бік ДК. Знаючи прекрасно свого іуду-земляка,який вже роками на додатковій зарплатні в рудого злочинця,-просто дивно,що не видалив нікого з динамівців-хоча старався з усіх сил відпрацювати свої чергові "кістки" з барського столу..

Наше улюблене ДК таки перемогло,хоча і грало десь на 4 з мінусом за 5-ти бальною оцінкою.Молодь у нас чудова! Треба їй довіряти і давати грати! І грати у свою,колись притаманну, ШВИДКІСНУ ГРУ!!!! Підсилення потрібне-воротар,півзахисник рівня Белькевича та 1-2 класних нападники...Про тренера -нехай думає президент...

ТОП-10 настольных игр на время карантина

13.04.2019, 19:35
bor1408kov
Автор:
(bor1408kov)
Статус:
Наставник (2691 комментарий)
Подписчиков:
4
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Барселона Эспаньол 1 : 0 Закончился
Чемпионат Украины Карпаты Днепр-1 - : - 8 июля 17:00
Чемпионат Англии Борнмут Тоттенхэм - : - 9 июля 20:00
Эвертон Саутгемптон - : - 9 июля 20:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть