Наші за кордоном Выбор редакции

2021-02-22 17:31 Трішки переключимося від справ "динамівських". Поглянемо як зіграли на цьому тижні українські легіні на футбольних полях ...

Трішки переключимося від справ "динамівських". Поглянемо як зіграли на цьому тижні українські легіні на футбольних полях Європи.

Олександр ЗІНЧЕНКО

Арсенал - Манчестер Сіті - 0:1

Триває переможна серія команди Гвардіоли. Зінченку тренер дав відпочити серед тижня. Ротація необхідна, щоб передчасно не загнати коней.

А з "Арсеналом" Олександр знову вийшов в основі. Далі ще й ЛЧ.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Аталанта - Наполі - 4:2

З появою Коваленка Руслан взагалі випав. Тепер обоє сидять на лавці. На кілька заключних хвилин вийшов, щоб пересмикнути темп гри. Турбує така ситуація з Малиновським.

Роман ЯРЕМЧУК

Мехелен - Гент - 1:1

З наших грав лише Роман. І забив черговий гол! Це дуже радує. Відчувається, що справді Яремчук готовий до нових викликів.

Едуард СОБОЛЬ

Брюгге - Хеверлі Лувен - 3:0

Між матчами з киянами лідер бельгійської першості розім'явся на серднячку. Без проблем. Едуард відіграв весь матч. Чекаємо на його появу і проти "Динамо"? Ніхто з хворих не повернувся.

Ігор ХАРАТІН, Олександр ЗУБКОВ, Сергій РЕБРОВ (тренер)

Ференцварош - Гонвед - 1:0

Здається, що особливого драйву у гравців "Ференцварошу" немає. Відрив дуже значний. Та очки беруть регулярно. Харатін зіграв весь матч. Зубков вийшов на заміну в середині другого тайму.

Іван ПЕТРЯК

Фехервар - Діошдьєрі - 1:3

А чого лякатись, якщо головний конкурент здає на очах. При цьому і наш Іван витягнути не може.

Артем ФАВОРОВ

Залаегерсеге - Уйпешт - 3:0

Артему вже довіряють бити пенальті. Ще один гол на рахунку додався! Стабільності команді, ще бракує. А ось сам Фаворов виділяється.

Андрій НЕСТЕРОВ

МТК - Мезьокьовешд - 0:0

Наш центральний захисник свою роботу зробив на відмінно. Клуб скромний, але при цьому міцний горішок.

Василь КРАВЕЦЬ

Лех - Шленск - 1:0

Нарешті команда з Познані перервала гнітючу серію без перемог. Кравець доклався до звитяги. Вийшов на заміну на кілька хвилин!

Артем ШАБАНОВ

Легія - Плоцьк - 5:2

А тим часом наших в Польщі все більше і більше. Лідер чемпіонату виграє, але в захисті якраз не все гаразд. Артема випустили після перерви і більше не пропустили. Тренер похвалив дебютанта, за хороший контроль і впевненість.

Артем КРАВЕЦЬ

Малатьяспор - Коньяспор - 2:3

Артем ще більше знітився. І що прикро - саме після його заміни Конья зробила камбек!

Євген ЧЕБЕРКО

Осієк - Рієка - 2:0

Успішний "Осієк" не розгубився після поразки від лідера і намагається сісти йому на заднє колесо. Цього разу вже з Чеберком в основі. Для цього й брали нашого хлопця.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Дунайска Стреда - Жиліна - 1:1

Ми хвилювались, що Данила можуть знову посадити на лавку після останнього матчу. А ні! Все гаразд. Довір'я є. Хоча знову лише нічия.

Ігор ХУДОБ'ЯК

Ахнас - АЕЛ - 1:2

Не довго музика грала. Очікувано. Адже команда Ігоря скромна. Прикро, що сам Ігор не реалізував пенальті. Можуть більше не дати бити.