Наші за кордоном Выбор редакции

2021-05-03 08:01 Український футбольний легіон продовжує нас дивувати Олександр ЗІНЧЕНКО ПСЖ - Манчестер Сіті - 1:2 Крістал Пелас ... Наші за кордоном

Український футбольний легіон продовжує нас дивувати

Олександр ЗІНЧЕНКО

ПСЖ - Манчестер Сіті - 1:2

Крістал Пелас - Манчестер Сіті - 0:2

На цьому тижні Гвардіола відвів Олександру роль суперсаба. Особливо цінною для результату команди виявилась його поява на полі в матчі ЛЧ. Фактично він зумів зв'язати комбінаційну гру, постійно зміщуючись в центр і з глибини виводячи м'яча ближче до воріт суперника.

Формально на його рахунку навіть результативний пас на Де Брюйне.

На матч чемпіонату Гвардіола провів традиційно максимальну ротацію. Зінченко цього разу замінив Фернандіньо і відповідно грав у центрі поля. Долю матчу до того було вирішено.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Сассуоло - Аталанта - 1:1

Руслан повернувся до основної справи - асистувати партнерам. Вже 10 асист в сезоні! Мали виграти, але Муріель не реалізував пенальті. Потрібно вже Руслану самому бити і пенальті.

Микола МОРОЗЮК

Різеспор - Бешикташ - 2:3

Денізліспор - Різеспор - 0:1

На матч з лідером Морозюка з якогось дива не випустили. Та в перерві зробили таки заміну. До останнього намагались врятувати гру. На рахунку Колі один асист.

А вже в наступному матчі з головним аутсайдером очки не втратили. Морозюка відбігав всі 90 хвилин.

Артем КРАВЕЦЬ

Галатасарай - Коньяспор - 1:0

Артем вийшов в основі. Та нічим себе не зарекомендував. Інша справа, що вся команда грала виключно на захист. Не поїде Кравець на ЄВРО. Мрія залишилась мрією.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Брюгге - Андерлехт - 2:2

Парадоксально, що на першу гру фінальної пульки з двох наших "лівих" вийшов в основі лише Богдан. Михайличенко повернув до себе довір'я головного тренера. А ось Соболь протирає штани на лаві запасних.

Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС, Мар'ян ШВЕД

Гент - Мехелен - 2:2

Фінальна пулька за Лігу Конференцій також розпочалася. Яремчук знову забиває, а Безус віддає. Та стабільності "Генту" і далі бракує. Швед вийшов на кілька хвилин.

Євген ЧЕБЕРКО, Дмитро ЛЬОПА

Осієк - Вараждин - 1:1

"Осієк" остаточно здався, і довелося задовільнятися другим місцем. Як наслідок на заміну навіть вийшов Льопа. Чеберко очікувано в список Шевченка не потрапив.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Пршбрам - Ческе-Будейовіце - 0:1

Максим випав з основи. Вийшов лише на останні хвилини, щоб утримати переможний рахунок.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Дунайска Стреда - Жиліна - 2:1

А наш чемпіон в Словаччині навпаки закріпився в основі. Команда впевнено йде на другому місці.

Олександр ЗУБКОВ, Сергій РЕБРОВ (тренер)

Ференцварош - Мезьокьовешд - 2:1

Перша гра після святкування. Прикро, що Зубков залишив поле через травму. Сподіваємось, що травма не дуже серйозна. Харатін підписав новий контракт з клубом.

Іван ПЕТРЯК

МТК - Фехервар - 1:3

Іван в основі. Команда почала знову вигравати. Попереду фінал кубку. Ще можна врятувати сезон.

Артем ФАВОРОВ, Богдан МЕЛЬНИК, Антон КРАВЧЕНКО

Залаегерсеге - Кішварда - 0:0

Голів так і не дочекалися. Турнірного значення гра вже не мала.

Артур РУДЬКО

Еносіс - Пафос - 2:1

Команда Рудька без мотивації. Тому і результати зігзагоподібні.

Роман ДЕБЕЛКО, Роман ГРИГОРЧУК (тренер)

Спутник - Шахтар Солігорськ - 1:2

Дебелко забиває і чемпіон продовжує йти без втрат. Сім перемог поспіль зі старту!