Нас багато і ми всі різні. Тому не варто дивуватись кардинально протилежній реакції на події у світі футболу. Особливо це стосується Динамо. Скажу відверто, що я не очікував і не очікую ніяких глобальних змін в Динамо цього літа. Більше сподівався на те, що більше молоді будуть підпускати. І тут бац на перші збори Динамо поїхало багато нових імен.
Антюх, Коробенко, Кулач, Скорко, Бражко, Вівчаренко, Дубінчак, Кравченко… Багато хто вже відсіявся. Відправився в оренди. Антюх підписав повноцінний контракт. Кулач не вразив. Коробенко працює і є відчуття, що його можуть підписати. Але можуть зробити ставку і на Бражка, який молодше і перспективніше. Потім неочікувано з’явився Шкурін. Багато хто так і не зрозумів навіщо гравець, який грів лавку в цска. А от я відслідковую цього гравця останні 4 роки. Дуже сумував, коли ми не зуміли його підписати 1,5 роки тому. Зараз у хлопця 3 голи в 3 товариських матчах де він зіграв хвилин 100.
Я хочу сказати, зо Динамо дійсно має хороший запас міцності. На цих зборах приємно вразив Дубінчак. Я б сказав, що у них може із Миколою вийти заруба за місце в основі. Тимчик так само набирає оберти. Я не здивуюсь продажу Миколенка. Вже є кому його замінити. Два головних відкриття приємних цих зборів – Ванат і Лєднєв. Ванат поступово міцнішає. Хоча, цілком можливо, що йому ще потрібен час на те, щоб зміцніти. А от Лєднєв по ходу заявляє себе серйозною бойовою одиницею. Впевнений, що він точно потрапить в ротацію і буде складати конкуренцію Буяльському за місце в старті. Не факт, що Буя легко виграє цю конкуренцію. Скажу чесно, що дуже хотілось би підписання Лукі Іванушица. Але прогрес Лєднєва говорить про те, що навіщо платити за хорвата, якщо є власний вихованець, який може гідно закрити цю позицію? Ще те питаннячко.
І тут випливає Ерік Рамірез. Знову можна почути ці слова про те, що навіщо брати гравців із смітника, що краще не купувати нікого, ніж брати дешевих гравців. І важко тут не погодитись. Але ж є різні приклади. Можна купити дорогого форварда, який абсолютно не зможе виконувати поставлені задачі, не впишеться у схеми. Але купили дорого. З іншого боку вже є ці схеми і принципи. Вони напрацьовані тренером досвідом, здобутими титулами. Вже писав, що Луческу завжди робив ставку на вінгерів, гравців під нападниками. Форвард у нього – такий собі боєць, який б’ється із захисниками за м’яч, тисне, штовхається, агресивно змушує захисників почивати себе дискомфортно. Основна задача – боротьба в зонах, вміння вигризати, чіплятись, звільняти зони для швидкісних вінгерів, гравців з глибини. Забивати, безумовно забивати. Але головна задача – боротьба за простір, тиск на захист, чорнова, важка робота. Чи є таким венесуелець? Побачимо. Я схиляюсь довіряти вибору тренера.
Дякую за увагу!
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости