Думав, що напишу цей пост після жеребкування в четвер, та не витримав.
Пенальті імені Мудрика, ангідрид перекис твою марганця, все ж таки був. Був на всі 100 відсотків зі всіма вигодами, що пропонує ЦБУ з комерційними банками разом взятими. Був, чорт побери, як і була заява Чеферіна, що не уявляє чемпіонат Європи без нащадків Цезаря, Помпея, Краса і Нерона з Мусоліні і який на цьому матчі, здається, працював на ВАРі.
Все так, та, щоб не говорили і не стверджували найчесніші служителі Феміди, у якої в понеділок вкрали пов’язку з очей.Але ж, але ж. Давайте будемо чесними, бо крім цього випадкового і не призначеного пенальті ми італійців не обіграли б. І не те щоб не хотіли (хотіли ще й як!), але тому, що не змогли б. Збірна, якій потрібна була перемога, лише 42% володіла м’ячем, нанесла лише сім ударів, чотири з яких попали в воріт. Жодного удару великої вірогідності наші гравці не нанесли. Із більш-менш вражаючих ударів запам’ятався лише удар Мудрика на 65 –ій хвилині (xG удару - 0.15), але забити з такого кута Доннарумі можна лише споївши його чимось більш міцним, чим К’янті з пивом.
Італійці майже не допускали наших хлопців в свій карний майданчик (лише три удари з семи були звідти), а самі хазяйнували в нашому, неначе вона була їх приватною власністю: зі своїх сімнадцяти ударів вісім було нанесено з карного майданчика, а три - з воротарського. Вже на шостій хвилині К’єза повинен був посилати нас в нокаут, а Скамакка на 79 –ій хоронити. Вірогідність голів (та сама xG) : 0,39 від нашої команди і 1,64 від італійців. Футбольний бог в понеділок був на нашому боці, бо як можна пояснити те, що зі своїх 17 ударів лише два з них були спрямовані в рамку воріт.
Скажемо відверто і чесно, Карл твою Маркс, що Скуадра адзурра була і є на голову кращою командою, чим наша і на 100, ну може на 99,99 відсотків, заслужила поїздку на ЧЄ, незважаючи на халявний неназначений пенальті в наші ворота. Це потрібно признати. Хоч і не хочеться.
Ми на їх фоні виглядали, як відмінники - п’ятикласниками, які раптом вирішили попасти на випускний вечір одинадцятикласників. Не більше і не менше. Італійці є швидшими не тільки фізично, але, і головне, швидшими в прийнятті рішень. Італійці значно технічніші за наших козаків (один К’єза скручував і розкручував хребта Коноплі майже стільки ж, як вся наша команда). Тому ми і вимушені були грати в три центральні захисники при позиційних атаках італійців, відправивши туди ще й Зінченко. І коли італійці підсіли (десь на 70-іх хвилині), ні у Зінченко, ні у Циганкова, який радий чи не радий, але змушений був допомагати Коноплі, сил не залишилось. А вони ж не то що лукаки, вони, фізично навіть не довбики. Але ж тотожної заміни цим справжнім творцям гри у Реброва немає. Тому наша збірна й вимушена була, коли так необхідно і можливо було забивати, грати, навіть, не в бий - біжи, а просто лупити в сторону воріт італійців. І навіть могло вийти, та ... дивіться другий абзац...
Італійці грають в свою гру, нав’язуючиїї супернику, а ми ж граємо так, як нам дозволяє грати наш візаві. І це не закид в бік Реброву - ні, абсолютно, ні - це, Маркс твою Енгельс, наш рівень, як не крути і як не верти, але він такий. На жаль.
Тому наш шлях через плей оф, через відмінників від невдах. І його ще потрібно пройти. І це, це два аш шість твою о, наша дійсність.
А зіграла наша команда в понеділок, який звично називають важким, непогано. На мою думку, це була найкраща гра команди від Реброва.
З повагою,
Скіф.
P.S. Статистика не від Смологово, а звідси тут
Война разрушает наш футбол казалось бы окончательно.
Но есть одно но , мы обязаны отслеживать каждого из тех тысяч футболистов - пацанят , девчонок , да и молодых тренеров , менеджеров которые выехали из страны .
Важно их не потерять и тогда будет шанс на возрождение, а то и больше.
Пенальти был.
Кстати никто не рассматривает тему отстранения итальянцев от футбола из-за их постоянного тотализатора , ставок , а пора бы уже.
Я понимаю , что во всем мире страдают подобной муйней , но дискредитировать на столько футбол это ещё надо постараться
Каутский, где Каутский, что же с ним?)))
А Герцен спал, не ведая про зло...
Но декабристы разбудили Герцена.
Он недоспал. Отсюда всё пошло.
И, ошалев от их поступка дерзкого,
Он поднял страшный на весь мир трезвон.
Чем разбудил случайно Чернышевского,
Не зная сам, что этим сделал он."
Пенальті, шменальті - то таке, як казав недоброї пам'яті один з наших колишіх... А нинішній і його команда подобаються дуже! Ну, правда. Вони ж розуміють куди бігти! Ще й біжать. А футбольні судді, як, власне, і функціонери, ніколи порядними не були, ну погодьтеся. Нам взагалі, везе, що не англійці судять, там, здається, люди керуються абсолютно і лише власною харизмою і настроєм, а не правилами. Наші, рідненькі, звичайно, потвори рідкісні, але до англійців... ну, приблизно, як нам до них економічно... Те що з нами в понеділок зробили... ну, вже зробили... чого нервувати? Щодо виходу, спрогнозую, що на Євро вийдемо, ще й з макаронами в одну групу потрапимо... ))) Шанси є? Є! Тому не падаємо раніше пострілу. Чекаємо і віримо.
Война разрушает наш футбол казалось бы окончательно.
Но есть одно но , мы обязаны отслеживать каждого из тех тысяч футболистов - пацанят , девчонок , да и молодых тренеров , менеджеров которые выехали из страны .
Важно их не потерять и тогда будет шанс на возрождение, а то и больше.
Пенальти был.
Кстати никто не рассматривает тему отстранения итальянцев от футбола из-за их постоянного тотализатора , ставок , а пора бы уже.
Я понимаю , что во всем мире страдают подобной муйней , но дискредитировать на столько футбол это ещё надо постараться
Власне цей момент з пенальті теж потрібно було створити. Треба було забрати м'яч, дотягнути його до чужих воріт, створити момент. Це теж праця. Італійці почали грати на відбій і за це мали бути покарані. Все було б справедливо.
Не було б пенальті був би вихід один в один. Чим не момент.
І на 65 хвилині тому самому Мудрику не вистачило майстерності . Той самий Валєєв(наркоман , допінгіст , п'яниця , дебошир та футбольний рецедівіст) забив нам з дуже схожої позиції аж два голи , бо бив під поперечину, чому бив Мудрик в ту зону де зібралися всі ноги Італії я не знаю (((
У Міші переляканість його друге ім'я.
Но в данном случае речь совершенно о другом - т.к. лень писать одно и то же в третий раз, позволю себе процитировать самого себя:
Суддя вчора поставив високу планку силової боротьби. Якщо він НЕ свистів такі ж порушення в центральному колі, то ЧОМУ він має свистіти у карному майданчику?
Игрок может упасть без симуляции, а фола может не быть - просто силовая борьба...
-----
таке було навіть при ВВЛ (крім одного разу в 88 році, але тоді у італійців була ще молода команда, яка вистрілила через 2 роки) і коли у збірній грав золотий склад на чолі з Шевченко, а не гравці якихось середнячків. Італія для нас - дуже незручний суперник.
До речі, в цьому турнірі непогано відіграли і матч з Англією. Та й у матчі з Італією попри те, що не створили нічого, в цілому грамотно зіграли у обороні, не дозволивши створити щось серйозне : у Трубіна був лише один сейв, при виході віч-на-віч, інший удар був майже по центру з не дуже небезпечної позиції...
принаймі, такий слух пройшов.
чем футбольные события 1986г., когда в сборную стали привлекать не-
мало киевлян(в 1966г.,в 1970г.,в 1974-76г., в 1982г.).И приглашали их раз-
ные тренеры. Опровергнуть же этот "комплекс" старался никто иной, как сам Лобановский по профессиональным причинам. Уже по прошествии ЧМ/86 Лобановский говорил о необходимости планомерной подготовки сборной, предоставлении тренеру работать целую каденцию,как мини-мум,от одного ЧМ до следующего ЧМ.И вспоминал,что, получив назначе-
ние после ЧМ-82,фактически работал лишь 1983г., когда был уволен из-за неудачи со сб.Португалии и непопадании на ЧЕ-84.Тем самым был ли
шен возможности готовить сборную, подбирая нужных ей футболистов.
А в 1986г., получил назначение за полтора месяца(!) до ЧМ.Это нормаль-
но? Кого же мог привлечь в таком "пожарном порядке" Лобановский? В первую очередь, конечно, киевских динамовцев. А то,что Лобановский - предельно объективный тренер в оценке футболиста, независимо от клубной принадлежности, показывала его работа в сборной в 1975-76г.г.,
в 1983г.и в 1986-90 г.г. Поэтому, не всегда статистика показывает суть
проблемы.
Но при нем ни разу не было 11 одноклубников.После ирланд-ского провала и разгромной статьи в "Сов.спорте" "Когда же будет 3:0 в нашу пользу", Бесков был уволен. А в 1975г.(!) тре- нерами сборной были назначены Лобановский и Базилевич, работавшие с ней с 02.04.75г. до 29.07.76г. Если в 1975г. на по-
ле одновременно,как правило, выходило 11 динамовцев(исклю-
чение составлял Ловчев,игравший полные матчи и выходившие
на замену Сахаров,Федоров,Звягинцев), то в 1976г. тренеры привлекали больше "чужих" причина такого положения понятна
тем,кто помнит сезон 1976г. и события вокруг него.
вычказывысказываВынапоминаю истину,ко- торой придерживались Лобановский и Базилевич - приглашать тех, кто отвечает тактическим планам.
Де Ви знаходите у мене "ствердження"? чи Ви не розрізняєте поняття "припущення" і "ствердження"?
Щодо першого матчу збірної - згоден, я помилився, бо прив'язував гру до того, в якому класі вчився. Думав, - восени, а виявляється - навесні...
Я так зрозумів, Ви шукаєте собі жертву і компостуєте їй мізки, приходячи в діалог, куди Вас ніхто не запрошував.
Буду дуже вдячний, коли Ви залишите мене в спокої.
Життя коротке, і так неприємностей вистачає.
мянутого матча 1975г. Когда в 1986г. Лобановский вновь возглавил сб.СССР, он(и никто другой) пригласил Алейникова,который регулярно приглашался. Наверно, соответство-
вал требованиям Лобановского? Что касается Дасаева,то с 1979г. он был основным вра-
тарем сборной при всех тренерах сборной,в т.ч. при Лобановском - в 1982-83г.г. и в 1986-
90г. Какое уж тут "разбавление"?
в 70-е г.г., о которых шла речь(в связи со сборной).Если были тогда в зрелом возрасте, то должны помнить, если,конечно, не ограничивали себя чтением советских газет и учебни-
ков...
ляемой не только В.В.Лобановским,но и О.П.Базилевичем. А в 1988г. зимой в ТМ сб.СССР усту- пила сб.Италии 1:4, но сполна разобралась с ней в полуфинале ЧЕ/88 2:0,сыграв один из выда- ющихся матчей. Но и до Лобановского сб.СССР играла удачно со сб.Италии. Мое поколение помнит,как в 1963г. в Кубке Европы в отличном стиле сб.СССР(тренер К.Бесков) выиграла 2:0, а на выезде - 1:1 и продолжила борьбу, дойдя до финала КЕ/64. На ЧМ/66 сб.СССР(тренер Н.Мо-
розов) победила сб.Италии 1:0.Из киевлян играл Сабо.А осенью того же года в ТМ выиграли итальянцы-1:0.Из киевлян играли Сабо и Бышовец. В 1968г. в полуфинале(тренер М.Якушин)
соперники сыграли вничью(0:0).Из киевлян играл Бышовец.По жребию в финал вышла сб.Ита-
лии.
Надо просто уметь делать ИГРОКОВ из простых ребят, как это было с Иваном Яремчуком, Василием Рацем, да даже и с Белановым! И многими другими. Мастер нужен, а не гастарбайтер типа будулая.
Джанини,Ди Наполи - опытные игроки сборной,куда известнее,чем футболисты сб.СССР-88 против
них, заисключением тех,кто уже выступал на ЧМ/82 и ЧМ/88...
Тем более, что макароны были подуставшие, вторую игру проводили важную.
Если не можете даже против такой Италии прессинговать, то грош вам цена.
Что касается Реброва, то,объективно говоря, он - "раб" нынешнего времени, располагаю- щий теми - среднего класса футболистами - коих насчитывает нынешний украинский фут-
бол со всеми его проблемами,как своими,так и нефутбольного характера. С другой сторо-ны(и это мое мнение) Ребров не является последователем идей Лобановского-Базилеви-
ча,(как,впрочем, и все, кто работал в "Динамо" в 2002-23г. и это беда),хотя и играл плодо- творно у ВВЛ и должен был понять сущность этих выдающихся идей.Этот вывод не с по- толка,а из давних интервью Реброва.
А может корни этого еще из Горловки тянутся...
ПС. Да, не нравится мне такой трусливый футбол. Все матчи сборной под его руководством - сплошной рандом и аморфность. Мудрик часто вытягивает из ...опы.
Да и в ДК была какая-то тягомотина а-ля будулай.