2-й кваліфікаційний ранд Ліги чемпіонів. «Динамо» — «Фенербахче» — 0:0. Огляд матчу, статистика

2022-07-20 22:55 Цього тижня проходять перші матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. В одному з них в середу, ... 2-й кваліфікаційний ранд Ліги чемпіонів. «Динамо» — «Фенербахче» — 0:0. Огляд матчу, статистика

Цього тижня проходять перші матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. В одному з них в середу, 20 липня, зустрічалися київське «Динамо» та турецький «Фенербахче». Поєдинок був номінально домашнім для української команди, але через війну проходив у польській Лодзі.

Фото — Гетті

Ліга чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд. Перший матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«ФЕНЕРБАХЧЕ» (Стамбул, Турція)0:0

Попередження: Сидорчук (58), Бєсєдін (73), Гармаш (90) — Кінг (31), Дурсун (87)

«Динамо»: 1.Бущан — 94.Кендзера, 25.Забарний, 4.Попов (34.Сирота, 83), 44.Дубинчак — 5.Сидорчук (К), 10.Шапаренко — 15.Циганков (20.Караваєв, 8 . Буяльський (19. Гармаш, 77), 7. Вербіч (11. Ванат, 83) — 41. Бєсєдін.
Запасні: 35.Нещерет, 71.Бойко, 2.Вівчаренко, 6.Бурда, 14.Яцик, 18.Андрієвський, 21.Кравченко, 24.Тимчик, 99.Антюх.

«Фенербахче»: 1. Байиндир (К) — 21. Осай-Семюел, 4. Азіз (32. Тиссеран, 46), 41. Солої, 7. Кадіоглу — 5. Арао, 80. Юксек, 17. Кахведжі (22. Брума) — 9.Россі (25.Гюлер, 72), 15.Кінг (18.Лінкольн, 63) — 13.Валенсія (19.Дурсун, 72).
Запасні: 54.Четін, 23.Гюмюшкайя, 26.Зайц, 27.Крешпу, 37.Новак, 77.Кападжак, 99.Мор.

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Перший там пройшов за певної переваги «Фенербахче», але «Динамо» не дозволило супернику навіть мінімальним чином домінувати у грі. Тим не менш, події матчу частіше відбувалися на половині поля киян, і відповідно моменти частіше створювали турки. Перший з них виник на 14-й хвилині зустрічі, коли після навісу з лівого флангу на дальній штанзі Валенсія пробив головою з кута воротарського точно в ціль, але Бущан, демонструючи блискучу реакцію, зумів виручити «Динамо».

Кияни ж вперше відзначилися в атаці на 27-й хвилині матчу — це Кендзера виконав діагональний пас у штрафну «Фенербахче», і там Вербич доторкання завдав удару поворотам — м’яч пролетів поруч зі штангою.

У другій половині першого тайму турки створили ще два дуже небезпечні моменти біля воріт «Динамо». Спершу Кахведжі потужно пробив метрів з 20-ти — Бущан кулаками не без зусиль відбив м’яч. А потім атака «Фенербахче» завершилася ударом все того ж Кахведжі з вбивчої позиції — метрів з п’яти, але м’яч потрапив у Кінга, що знаходився поряд, і це вберегло «Динамо» від великих неприємностей. В результаті, на перерву команди так і пішли з нулями на таблицю.

Початок другого тайму по грі був за «Фенербахче», однак першими після перерви гольовий момент створили динамівці: на 52-й хвилині зустрічі Циганков, виконуючи штрафний з лівого флангу, подав на ближню штангу, де Попов, зігравши на голові з лінії воротарської, але удар вийшов неточним. Також можна відзначити підготовлений удар Сидорчука без жодних перешкод з лінії штрафної площі, однак і в цьому випадку м’яч в ціль не потрапив.

У подальшому «Фенербахче» частіше «Динамо» контролював м’яч, але загрозу воротам Бущана не створювала. А ось підопічні Луческу на 71-й хвилині матчу були дуже близькі до гола — це Бєсєдін завдав чудового обводного удару з лінії штрафного майданчика, і м’яч ледь не писав про штангу воріт турецької команди.

«Фенербахче» вже вперше у другому таймі створив гольовий момент лише на 80-й хвилині зустрічі, коли відбувся удар Бруми з меж штрафного майданчика під поперечину — Бущан у кидку відбив м’яч.

Наприкінці зустрічі відчувалося, що динамівцям уже не вистачає сил, вони стали поступово притискатися до своїх воріт. Втім, нічого на свою користь із цієї ситуації «Фенербахче» витягти не зумів. Зрештою, арбітр зафіксував нічию 0:0 як результат матчу.

Додамо, що поєдинок-відповідь між «Динамо» і «Фенербахче» відбудеться в найближчу середу, 27 липня, в Стамбулі. Переможець за сумою двох зустрічей вийде в 3-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів і зіграє там з австрійським «Штурмом», а той, хто програв, продовжить боротьбу в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи, де змагатиметься з чеським «Словацько».