Дмитро Різник: «Пропустили дуже простий м’яч від «Динамо»

2022-10-24 09:44 Воротар полтавської «Ворскли» Дмитро Різник підбив підсумки вчорашнього матчу з київським «Динамо» (1:1) у 9-му турі ... Дмитро Різник: «Пропустили дуже простий м’яч від «Динамо»

Воротар полтавської «Ворскли» Дмитро Різник підбив підсумки вчорашнього матчу з київським «Динамо» (1:1) у 9-му турі чемпіонату України.

Дмитро Різник. Фото — Ю.Юр'єв

— Позитивний результат для нашої команди, — відзначив воротар. — Налаштовувалися на серйозний бій. Гадаю, всі виклалися і добилися гідного результату в Києві.

— Гол ти пропустив буквально з нічого...

— Так, там треба ще раз усе переглянути. Дуже простий м’яч пропустили.

— Те, що Юрченко зрівняв рахунок у кінці першого тайму, сильно вам допомогло в результаті?

—Ініціатива перейшла до нас після того, як ми зрівняли рахунок. Програвати завжди неприємно. Забивати грандам нашого футболу завжди складно. Але ми змогли відігратися.

— У господарів був момент у другому таймі, коли міг забивати Олександр Караваєв. Ти зміг відбити м’яч у тому епізоді?

— Ні ні. Сашко пробив поряд зі штангою.

— Багато фахівців вважають, що «Ворскла», за своїм потенціалом, має бути в трійці чи п’ятірку найкращих команд української Прем’єр-ліги. Чому не вдається піднятися вгору, в турнірній таблиці?

— У нас дуже багато змін у складі сталося влітку. Потрібно зробити певні висновки, зігратися і постаратися діяти краще.

— Юрій Максимов і Віктор Скрипник — різні тренери?

— Звісно. У всіх різний підхід до роботи. У всіх своє бачення футболу.

— Не так багато залишилося матчів провести в першій частині сезону. Скільки очок хочете завоювати в цих іграх?

— Хочемо набрати максимум. У кожному матчі потрібно налаштовуватися на перемогу.