13-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Колос» — 0:0. Огляд матчу, статистика

2022-11-13 16:56 Цього тижня відбуваються матчі 13-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 13 листопада, ... 13-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Колос» — 0:0. Огляд матчу, статистика

Цього тижня відбуваються матчі 13-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 13 листопада, зустрічалися київське «Динамо» і «Колос» з Ковалівки. Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Олександр Попов

Чемпіонат України. 13-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «КОЛОС» (Ковалівка)0:0

Попередження: Попов (25), Кабаєв (48), Сирота (90+4) — Оріховський (14), Ільїн (26), Болбат (83)
Вилучення: Попов (68, повторне попередження)

«Динамо»: 1.Бущан — 20.Караваєв, 4.Попов, 25.Забарний, 2.Вівчаренко (44.Дубінчак, 65) — 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв (34.Сирота, 70) — 15.Циганков, 29 .Буяльський, 7.Кабаєв (22.Лонвейк, 65) — 41.Бєсєдін (19.Гармаш, 41).
Запасні: 35.Нещерет, 74.Ігнатенко, 6.Бурда, 9.Періс, 18.Андрієвський, 21.Кравченко, 28.Кулач, 34.Сирота, 94.Кендзера.

«Колос»: 25.Волинець, 15.Чорноморець, 3.Гончаренко, 44.Чоботенко, 33.Золотов, 14.Мілько (99.Задою, 81), 10.Оріховський (90.Богданов, 70), 50.Болбат, 47.Мякушко (19.Соловйов, 90+4), 69.Ільїн, 22.Безбородько (23.Попов, 70).
Запасні: 33.Маханьков, 4.Ставничий, 7.Лисенко, 8.Велетень, 24.Зозуля, 29.Ємець, 72.Фесюн, 76.Тутєров.

З перших хвилин матчу гра перемістилася на половину поля «Колоса», але гості гранично компактно і злагоджено діяли в обороні. Тож динамівці обмежувалися лише контролем м’яча. У результаті, за весь перший тайм можна відзначити лише удар Циганкова з лінії штрафного майданчика, з яким впевнено впорався Волинець. В іншому «Колос» читав абсолютно всі задуми киян в атакі. А всі далекі удари «біло-синіх» виявлялися неточними. Отже, на перерву команди цілком закономірно пішли з нулями на таблицю.

Малюнок гри в другому таймі був абсолютно таким, як і в першій половині зустрічі. Динамівці штурмували ворота «Колоса», а гості продовжували надійно і злагоджено грати другим номером. При цьому ковалівці прагнули контратакувати, і на 61-й хвилині матчу вони були близькі до успіху — це Оріховський завдав сильного удару з меж штрафного майданчика, і Бущан не легко відбив м’яч. Через кілька хвилин «Динамо» відповіло ударом Лонвейка прикладом з такої ж позиції — Волинець також зіграв надійно.

На 68-й хвилині матчу ситуація для «Динамо» погіршилася: за другу жовту картку з поля був вилучений Попов. Так команда Луческу залишилася у меншості. Але на перебіг гри це не вплинуло: господарі поля продовжували атакувати. Але, як і раніше, моментів біля воріт «Колоса» майже не виникало. В час матчу, що залишився, відзначити можна лише удар Буяльського метрів з 20-ти, після якого м’яч пролетів над поперечиною.

Але ось на 79-й хвилині зустрічі динамівці зобов’язані були відкривати рахунок: Буяльський увірвався до штрафної «Колоса праворуч, віддав на Гармаша, а тот скинув головою м’яч прямо на вільного Лонвейка, але той, пробиваючи з-за меж| - вище воріт. Останній шанс вирвати перемогу в цьому матчі «Динамо» мало на 87-й хвилині гри, коли відбувся гарматний удар Сидорчука метрів з 20-ти, Волинець насилу перекинув гру на кутовий. У підсумку, нічия, 0:0.

Після зіграних матчів «Динамо», як і раніше, посідає 5-е місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідера «Дніпра-1» на 12 очок і маючи при цьому одну гру в запасі.

Свій наступний матч «Динамо» проведе у найближчий четвер, 17 листопада: цього дня кияни проведуть відкладений поєдинок 1-го туру чемпіонату України проти «Інгульця» з Петрова. Майбутня зустріч є номінально гостьовою для «біло-синіх», але за погодженням між клубами пройде в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок в 13:00).