14 тур чемпіонату України. «Верес» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу, статистика

2022-11-21 15:52 Цього вікенду відбулися матчі 14-го туру чемпіонату України. В одному з них у понеділок, 21 листопада, ... 14 тур чемпіонату України. «Верес» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбулися матчі 14-го туру чемпіонату України. В одному з них у понеділок, 21 листопада, зустрічалися рівненський «Верес» та київське «Динамо». Поєдинок був номінально домашнім для команди з Рівного, але за домовленістю між клубами проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Юрій Юр'єв

Чемпіонат України. 14-й тур

«ВЕРЕС» (Рівне) — «ДИНАМО» (Київ) — 0:1 (0:1)
Гол: Циганков (27)

Попередження: Дубінчак (69)

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик (20.Караваєв, 65), 4.Попов, 25.Забарний, 44.Дубінчак — 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв (18.Андрієвський, 46) — 15.Циганков, 29.Буяльський, 22.Лонвейк (19.Гармаш, 46) — 11.Ванат (41.Бєсєдін, 65).
Запасні: 35.Нещерет, 2.Вівчаренко, 6.Бурда, 9.Періс, 21.Кравченко, 28.Кулач, 34.Сирота, 94.Кендзера.

«Верес»: 47.Когут (К), 2.Гагун, 33.Мірошник, 3.Вовченко, 42.Є.Пасіч, 10.Кльоц (95.Курко, 85), 29.Кучеров, 11.Дахновський (71.С.Шестаков, 80), 15.Лебеденко, 77.В.Шарай, 89.Гайдучик (7.Сергійчук, 75).
Запасні: 1.Ющишин, 44.Поворознюк, 78.Корокодим, 99.Квасний.

«Динамо» дуже активно розпочало цей матч, спробувавши одразу притиснути «Верес» до його штрафного майданчика. Якоюсь мірою це у киян вийшло, але тільки справа не пішла далі серії передач до воріт, кожна з яких була «прочитана» гравцями команди Вірта.

В цілому, «Верес» цілком впевнено і компактно оборонявся, не надаючи «Динамо» простору для комбінацій. В результаті, за всю першу половину першого тайму «біло-сині» створили лише один момент, який з натяжкою можна назвати гольовим: на 19-й хвилині зустрічі Тимчик розсіючною передачею вивів Ваната на ударну позицію в праву частину штрафного «Вереса», але його суперник не дозволив динамівцю як слід пробити. Удар все ж відбувся, однак Когут перевів гру на кутовий.

Кияни продовжували на високих швидкостях штурмувати ворота «Вереса», і на 27-й хвилині це, нарешті, принесло свій результат: Циганков блискучим ударом з підкруткою метрів з 25-ти відправив м’яч практично в «дев’ятку» воріт «Вереса» — 0:1.

Пропустивши, «Верес» перебудувався, почав прагнути атакувати. А пізніше підключив пресинг. У результаті таких дій рівнян гра вирівнялася. Але будь-яких загроз воротам Бущана «Верес» у час першого тайму, що залишився, не створив. У підсумку, на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Динамо».

Другий тайм «Динамо» почало настільки ж активно, як і першу половину зустрічі, буквально «закривши» суперника на його половині поля і практично безперервно контролюючи м’яч. Не вистачало одного — фактичної гостроти. А ось «Верес» на 62-й хвилині матчу був дуже близький до гола: Гагун подав праворуч у штрафну «Динамо», і Дахновський завдав ефектного удару зльоту приблизно з 11-метрової позначки м’яч просвистів над самою поперечиною воріт Бущана.

Надалі гра продовжувала проходити за повної переваги «Динамо». І без моментів біля воріт «Вереса». І тільки на 76-й хвилині зустрічі кияни вперше після перерви створили загрозу воротам «Вереса»: пройшла передача в штрафну на Буяльського, той пробив з гострого кута з близької відстані, і м’яч пролетів за півметра від штанги. Могли динамівці забивати і через п’ять хвилин: триходівка Циганков — Буяльський — Гармаша привела до того, що останній виявився один на один з Когутом, пробив метрів з 8-ми, але воротар «Вереса» виручив свою команду від вірного гола. Нарешті, на 87-й хвилині зустрічі відбувся потужний удар Циганкова метрів з 27-ми, проте воротар «Вереса» знову опинився на висоті: цього разу він у кидку насилу перевів гру на кутовий. Більшого в цьому матчі «Динамо» домогтися не змогло. У підсумку, мінімальна перемога команди Мірчі Луческу, 1:0.

Перемігши «Верес», «Динамо» спіткало луганську «Зорю». Обидві команди тепер ділять третє та четверте місця в турнірній таблиці чемпіонату України. Відставання киян від «Шахтаря», що йде другим, становить одне очко (але у «гірників» при цьому гра в запасі), а від лідируючого «Дніпра-1» — дев’ять очок.

У наступному турі на «Динамо» чекає домашній матч із харківським «Металістом 1925». Ця зустріч відбудеться у найближчу суботу, 26 листопада в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок — о 14:00).

Олександр ПОПОВ зі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського

Кращий коментар

bor1408kov
Олександр Борков - Наставник
21.11.2022 16:13
Іде війна! Народ виживає! Єдина радість для вболівальників,-футбол. А оті сволоти з сектанти ніяк не нажеруться! Щоб вам поперек горлянки встали оті гроші! Люди вас проклинають,проклинають міліони вболівальників за те,що ви не даєте можливості дивитися матчі найпопулярнішої команди України! Під час воєнного стану,під час війни,народ України має право на безоплатний перегляд телепередач,в тому числі і футболу! Геть з України !!!