«Еспаньйол» — «Осасуна» — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

2023-02-04 17:00 4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньйол» (Іспанія) та ... «Еспаньйол» — «Осасуна» — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньйол» (Іспанія) та «Осасуна» (Памплона).

"Еспаньйол" - "Осасуна" - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур"Еспаньйол" - "Осасуна" - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

«Еспаньйол» (Іспанія) — «Осасуна» (Памплона) — 1:1 (0:1)
Голи: Брейтуейт (59) — Анте Будімір (45)

Попередження: Абдессамад Еззалзулі (16), Мій Гомес (29), Алекс Відаль (45+4), Абдессамад Еззалзулі (45+4), П’єр-Габріель (45+4), П’єр-Габріель (45+4), Унаї Гарсія (61) ), Монкайола (78)

У пекучий жаркий день дві команди зіткнулися з великою загрозою. На 16-й хвилині жовту картку було виписано гравцю «Осасуни» А. Еззалзулі за фол. Незабаром після цього, на 29-й хвилині, ще одну жовту картку було показано М. Гомесу з Осасуни. На 39-й хвилині було зроблено заміну «Еспаньола», коли К. Монтес замінив на полі С. Гомеса. За хвилину до перерви вирішальний гол забив гравець Осасуни А. Будимир. Незабаром після голу ще одну жовту картку було вручено гравцю «Еспаньола» Р. П’єру-Габріелю за неспортивну поведінку. На нещастя для Осасуни, незабаром після цього була червона картка, видана А. Еззалзулі, внаслідок чого їм не вистачило однієї людини. У цей момент з обох боків відбулося раптове божевілля замін: Л. Торро вийшов замість Осасуни на 46-й хвилині, а А. Відаль одночасно був замінений на Р. Санчеса на Еспаньйол. Пізніше «Осасуна» зробила власну заміну на 58-й хвилині, і К. Авіла зайняв місце Р. Гарсії. Однак через хвилину «Еспаньолу» вдалося максимально використати зайву людину, коли М. Брейтуейт зрівняв рахунок. Потім були ще дві заміни «Еспаньола»: Ф. Калеро замінив Д. Суареса, а М. Меламед зайняв місце Х. Грагери. На 67-й хвилині «Осасуна» також здійснила заміну, коли А.Будімір замінив К.Гарсію. Для «Еспаньола» надія на перемогу зберігалася аж до 76-ї хвилини, коли Брейтуейт був замінений на Експозито. Відразу після цього на 78-й хвилині Х. Монкайола з «Осасуни» отримав жовту картку, оскільки матч закінчився внічию 1:1.

У наступному турі суперників чекають такі матчі: «Еспаньйол» — «Реал С-дад», «Вальядолід» — «Осасуна».