«Кадіс» — «Жирона» — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

2023-02-11 00:00 10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... «Кадіс» — «Жирона» — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Жирона (Іспанія).

"Кадіс" - "Жирона" - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур"Кадіс" - "Жирона" - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

«Кадіс» (Іспанія) — «Жирона» (Іспанія) — 2:0 (2:0)
Голи: Г. Ескаланте (6), С. Гвардіола (34)

Попередження: Бернардо Еспіноса (17), Луїс Ернандес (32), Альфонсо Еспіно (38), Дж. Рока (51), Г. Ескаланте (55), Мігель Гутьєррес (56), Арнау Мартінес (70), Лосано (83)

Матч між «Кадісом» та «Жироною» завершився з рахунком 2:0 на «Естадіо Нуево Міранділья». Г. Ескаланте вивів Кадіс уперед, забивши гол на 6-й хвилині. На 34-й хвилині Гвардіола забив ще один гол на користь господарів поля. Перша жовта картка у матчі прийшла на 17-й хвилині, коли Бернардо з Жирони отримав попередження. Невдовзі після цього Л. Ернандес із «Кадісу» отримав жовту картку. Потім під час матчу по обидва боки було здійснено 56 фолів, внаслідок чого було отримано 9 жовтих карток.

Жирона провела п’ять замін у перерві та повній перерві: Бернардо, Т. Вілья, Б. Гарсія, А. Гарсія та В. Циганков вийшли на поле замість А. Калленса, Х. Рока, Р. Рікельме, М. Гутьєррес та А. Мартінес . Кадіс не відставав, провівши чотири власні заміни. Г. Ескаланте, Р. Марті, С. Гвардіола та Б. Окампо залишили поле, їх замінили Ф. Сан Еметеріо, К. Лосано, Р. Собрино та І. Алехо. Зроблено додаткову заміну: Т.Бонгонда та А.Фернандес помінялися позиціями. Зрештою, «Кадіс» утримав доблесну «Жирону» і виграв матч з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Барселона» — «Кадіс», «Жирона» — «Альмерія».