«Хоффенхайм» — «Байєр» — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

2023-02-11 18:30 11 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Хоффенхайм» (Німеччина) та ... «Хоффенхайм» — «Байєр» — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

11 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Хоффенхайм» (Німеччина) та «Байєр» (Леверкузен).

"Хоффенхайм" - "Байєр" - 1:3. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур"Хоффенхайм" - "Байєр" - 1:3. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

«Хоффенхайм» (Німеччина) — «Байєр» (Леверкузен) — 1:3 (0:1)
Голи: Стенлі Н’Сокі (77) — Р. Андрич (6), Діабі (47), Гложек (56)

Попередження: Джеремі Фрімпонг (28), Д. Гейгер (28), Дж. Брукс (36), Кевін Акпогума (50)

На 6-й хвилині матчу між «Хоффенхаймом-1899» та леверкузенським «Байєром» гості повели у рахунку після голу Р. Андрича. На нещастя для господарів, їхня потужна гра в атаці невдовзі була зірвана, коли арбітр присудив Д. Гайгеру жовту картку. Дж. Фрімпонг з «Байєр Леверкузен» також отримав попередження за інший інцидент лише через кілька хвилин. Подальші проблеми виникли у Хоффенхайма, коли Дж. Брукс отримав жовту картку на 36-й хвилині. Другий тайм розпочався з однієї з кількох замін, зроблених Хоффенхаймом. Д. Гейгер змінив К. Дольберг. Майже за хвилину гості забили другий гол у матчі завдяки М. Діабі.

Потім К. Акпогума з «Хоффенхайма» отримав жовту картку, перш ніж А. Хложек зробив рахунок 3:0, завдавши удару на 56-й хвилині. Господарі відреагували на відставання у рахунку, провівши одразу дві заміни. Замість Т. Делані та У. Тохумку були замінені Анджеліно та Т. Бішоф. Леверкузенський «Байєр» також побачив, що на поле вийшли два запасні, коли М. Діабі та А. Хлозек були замінені Е. Паласіосом та Н. Амірі. На 77-й хвилині «Хоффенхайм» забив гол, коли за господарів поля відзначився С. Нсокі. Потім леверкузенський «Байєр» зробив ще дві власні заміни: Д. Сінкгравен та М. Баккер замінили М. Діабі та А. Хлозека. Потім була четверта заміна гостей: К. Демірбай і А. Адлі замінили Дж. Фрімпонга і К. Белларабі. Однак «Хоффенхайму» цього було недостатньо, щоб досягти нічиєї: на момент фінального свистка рахунок був 1:3.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Аугсбург» — «Хоффенхайм», «Байєр» — «Майнц».