«Вердер» — «Боруссія Д» — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

2023-02-11 18:30 11 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ...

11 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Борусія Д (Дортмунд).

"Вердер" - "Боруссія Д" - 0:2. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур"Вердер" - "Боруссія Д" - 0:2. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

«Вердер» (Бремен) — «Боруссія Д» (Дортмунд) — 0:2 (0:0)
Голи: Байно-Гіттенс (67), Дж. Брандт (85)

Попередження: Л. Біттенкур (35)

У довгоочікуваному матчі між «Вердер Бремен» та «Борусією Дортмунд» на стадіоні wohninvest WESERSTADION у Бундеслізі обидві команди вийшли на другий тайм, сподіваючись здобути гору. Гра залишалася навіть після 45 хвилини, але вона швидко змінилася на початку другого тайму. На 29-й хвилині «Боруссія Дортмунд» зробила першу заміну, замінивши Ю. Мукоко на С. Халлера, після чого Л. Біттенкурт з «Вердера» незабаром після цього отримав жовту картку. Потім через десять хвилин Вердер Бремен зробив свою першу заміну, коли Л. Біттенкур був замінений Н. Шмідтом. Потім на 66-й хвилині дортмундська «Борусія» зробила другу та третю заміни, замінивши М. Реуса на С. Оздана, а Г. Рейну на Дж. Байно-Гіттенса.

Саме Дж. Байно-Гіттенс зробив вирішальний прорив на 67-й хвилині, забивши перший гол у матчі та вивівши «Борусію» вперед. Потім «Вердер Бремен» відповів другою та третьою замінами: К. Гросс та М. Філіп замінили один одного, а Джей Стейдж замінив І. Груєва. Дортмунд зробив рахунок 2:0 на 85-й хвилині завдяки удару Й. Брандта, а невдовзі після цього провів четверту та п’яту заміни. Дж. Райєрсон замінив Т. Менье, а Дж. Брандта замінив М. Дахуд. Рахунок залишався незмінним до кінця матчу: дортмундська «Боруссія» здобула перемогу на виїзді з рахунком 2:0. Незважаючи на те, що сітка не потрапила у сітку, уболівальники на стадіоні wohninvest WESERSTADION розважалися напруженим матчем, оскільки команди викладалися по повній боротьбі за три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Айнтрахт» — «Вердер», «Боруссія Д» — «Герта».