«Арсенал» — «Брентфорд» — 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

2023-02-11 19:00 11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ...

11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Брентфорд (Англія).

"Арсенал" - "Брентфорд" - 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур"Арсенал" - "Брентфорд" - 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

Чемпіонат Англії, 23-й тур

«Арсенал» (Лондон) — Брентфорд (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: Троссар (66) — І. Тоні (74)

Попередження: К. Норгаард (90+6), К. Шаде (90+9)

У напруженому матчі між «Арсеналом» та «Брентфордом» на стадіоні «Емірейтс» обидві команди виглядали добре зіграними у першій половині гри, оскільки вони підійшли до перерви на рівних умовах без голів у будь-якому випадку. Друга половина матчу була такою самою, як і дві команди, з рахунком, як і раніше, рівним 0:0. Проте на 62-й хвилині матч перекинувся з ніг на голову. «Арсенал» провів свою першу заміну в другій половині дня: Габріель Мартінеллі вийшов на поле замість Леандро Троссара, чий внесок у гру буде видно пізніше. Лише за чотири хвилини, на 66-й хвилині, Троссар відзначився, коли відкрив рахунок на користь господарів, давши їм незначну перевагу.

Незважаючи на майже негайну заміну Брентфордом Віталія Джанелта на Джеремі Дасільву, гості продовжували добиватися зрівняти рахунок. Їхні зусилля увінчалися успіхом на 74-й хвилині, коли нападник Іван Тоні зрівняв рахунок влучним ударом, викликавши бурхливе тріумфування вболівальників. Сміливим кроком «Арсенал» замінив Граніта Джаку на 81-й хвилині, намагаючись знайти переможця, і замість нього вийшов Фабіо Вієйра. Все залишалося на колишньому рівні аж до доданого часу, коли Брентфорд отримав дві жовті картки на 90-й хвилині, а Крістіан Норгаард і Карім Шаде зазнали дисциплінарних стягнень. Через кілька хвилин Шаде був замінений Тоні. Гра закінчилася нічиєю 1: 1, внаслідок чого обидві команди отримали по очку у захоплюючому матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Астон Вілла» — «Арсенал», «Брентфорд» — «Кр-л Пелас».