«Хетафе» — «Райо Вальєкано» — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

2023-02-12 17:00 12 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Хетафе» (Іспанія) та ... «Хетафе» — «Райо Вальєкано» — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Хетафе» (Іспанія) та «Райо Вальєкано» (Іспанія).

"Хетафе" - "Райо Вальєкано" - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур"Хетафе" - "Райо Вальєкано" - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

«Хетафе» (Іспанія) — «Райо Вальєкано» (Іспанія) — 1:1 (0:1)
Голи: Юнал (77) — Мауро Арамбаррі (38)

Попередження: Комесанья (4), Оскар Валентин (43), Оленя (45+3), Альваро Гарсія (45+1), Іван Балліу (50), Оленья (54), Г. Альварес (86), Мауро Арамбаррі (90+1) )

Матч Ла Ліги між «Хетафе» та «Райо Вальєкано» на стадіоні «Колізей Альфонсо Перес» завершився драматичною нічиєю 1:1. Атмосфера розжарилася ще до удару по м’ячу, коли на четвертій хвилині Комесана (Райо Вальєкано) отримав жовту картку. Незабаром після заміни «Хетафе» Л. Мілла був замінений на А. Альгобіа. Тупик вийшов із глухого кута за п’ять хвилин до перерви, коли гравці «Райо Вальєкано» думали, що забили автогол, але гол рукою забив М. Арамбаррі. Напруженість ще більше зросла перед тим, як пролунав свисток на перерву, коли два жовті м’ячі були вручені півзахиснику «Райо Вальєкано» О. Валентину та захиснику А. Гарсії. C. Альона також одержала жовту картку від судді. «Хетафе» провів другу заміну незадовго до перерви, коли Г. Вільяра замінив Мунір Ель-Хаддаді.

Другий тайм розпочався зі шквалу карток, коли гравцю «Райо Вальєкано» І. Балліу було показано жовту, а нападник «Хетафе» Б. Майораль отримав пенальті. На жаль, він не зміг скористатися цією можливістю, оскільки пробив повз ціль. Через кілька хвилин Райо Вальєкано поміняв І. Баллі на М. Ернандеса. Потім Олену з «Хетафе» довелося видалити, коли йому показали другу жовту, а потім червону картку. Після напруженого моменту Хетафе вдалося зрівняти рахунок, коли Е. Унал зміг знайти задню частину воріт. Райо Вальєкано зробив третю заміну в матчі, коли С. Комесан замінив П. Сісс. За ними пішов «Хетафе», який замінив Б. Майораля на Х. Латаса та «воротаря М. Арамбаррі на Х. Сеоані». Нарешті, після кількох шансів з обох боків матч закінчився рівно. Півзахисник «Хетафе» Г. Альварес та нападник «Райо Вальєкано» Р. де Томас обидва мали шанс заявити про переможця, але жоден з них не зміг забити гол. Не кажучи вже про А.Гарсію, якому показали жовту картку, і Р.де Томасе, який не реалізував пенальті в останні моменти матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Хетафе» — «Валенсія», «Райо Вальєкано» — «Севілья».