«Ювентус» — «Фіорентина» — 1:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур

2023-02-12 21:00 12 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Ювентус» (Турін) та ... «Ювентус» — «Фіорентина» — 1:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Ювентус» (Турін) та «Фіорентина» (Флоренція).

"Ювентус" - "Фіорентина" - 1:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур"Ювентус" - "Фіорентина" - 1:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур

Чемпіонат Італії, 22-й тур

«Ювентус» (Турин) — «Фіорентина» (Флоренція) — 1:0 (1:0)
Голи: Рабйо (34)

Попередження: Рабйо (2), Сандро (19), Дункан (31), Г. Бонавентура (48), Бремер (85), Костич (88), М. Кін (90+6)

Це була напружена битва між «Ювентусом» та «Фіорентиною» у матчі Серії А на стадіоні «Альянц», гра закінчилася внічию 1:0. До перерви «Ювентус» уже був попереду завдяки голу А. Рабйо на 34-й хвилині. Це був насичений подіями другий тайм, Фіорентина прагнула зрівняти рахунок. Г. Бонавентура отримав попередження на початку другого тайму на 48-й хвилині, а потім господарі відмовили Д. Влаховичу в голі на 59-й хвилині, оскільки його було визнано офсайдом. На 61-й хвилині «Фіорентина» першою здійснила заміну, замінивши А. Дункана на Г. Кастровіллі. Господарі провели дві свої заміни на 65-й та 76-й хвилинах: Д. Влахович та А. Ді Марія поступилися місцем М. Кіну та Н. Фаджолі.

«Фіорентина» зробила всі заміни на 80-й хвилині: А. Кабрал, А. Терзич, Додо та Р. Сапонара вийшли на заміну М. Гонсалесу, Г. Бонавентурі, Х. Іконі та Л. Йовичу. На 83-й хвилині «Ювентус» також зробив свою третю заміну: Ф. К’єзу замінив Л. Паредес. Протягом усієї гри було багато попереджень, по три на «Ювентус» та «Фіорентину». Господарі були першими, оскільки А. Рабйо отримав попередження на 2-й хвилині, а Алекс Сандро пішов за ним на 19-й хвилині. А. Дункан із «Фіорентини» отримав попередження на 31-й хвилині, а Бремер, Ф. Костич та М. Кін отримали попередження від гостей на 85-й, 88-й та 90-й хвилинах відповідно. Гол Г. Кастровіллі не був зарахований на 89-й хвилині через офсайд. Зрештою рахунок залишився незмінним, оскільки гра закінчилася перемогою «Ювентуса» з рахунком 1:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Спеція» — «Ювентус», «Фіорентина» — «Емполі».