«Реал С-дад» — «Сельта» — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

2023-02-18 17:00 18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Реал С-дад» (Сан-Себастьян) ... «Реал С-дад» — «Сельта» — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Реал С-дад» (Сан-Себастьян) та «Сельта» (Віго).

"Реал С-дад" - "Сельта" - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур"Реал С-дад" - "Сельта" - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

«Реал С-дад» (Сан-Себастьян) — «Сельта» (Віго) — 1:1 (1:0)
Голи: М. Оярзабаль (5) — Робін Ле Норманд (90+3)

Попередження: Мартін Субіменді (46), Carles Pérez (55), Нуньєс (59), А. Серлот (59), Барренечеа (62), Ренато Тапіа (75), Ренато Тапіа (75), Сеферович (90+1)

«Реал Сосьєдад» вийшов вперед у напруженому матчі проти «Сельти Віго» на «Реалі Арені». На 5-й хвилині Оярзабаль вивів свою команду вперед. За кілька хвилин «Сельта Віго» замінила Х. Сеферовича Дж. Ларсеном. Згодом М. Зубіменді отримав жовту картку за «Реал Сосьєдад» через фол на 46-й хвилині.

Незабаром був гравець Сельти Віго К. Перес, який отримав власну жовту картку. Незабаром після цієї справи «Сельти» у Віго погіршилися: на 59-й хвилині У. Нуньєс та А. Сорлот із «Реал Сосьєдад» отримали картки. Незабаром приєднався Барренечеа після чергового фолу, в результаті якого на 62-й хвилині він отримав жовту картку. Незабаром після цього «Реал Сосьєдад» зробив першу заміну, замінивши М. Меріно на А. Ілларраменді на 63-й хвилині. Незабаром після цього «Сельта Віго» здійснила подвійну заміну, внаслідок чого Ф. Бельтран та Р. Тапіа замінили Л. де ла Торре та О. Родрігеса на 68-й хвилині. З цього моменту справи «Сельти» у Віго не пішли краще. Тапіа отримав жовту картку на 75-й хвилині, за якою незабаром пішла червона картка за той самий фол. «Реал Сосьєдад» зробив власну подвійну заміну на 83-й хвилині, замінивши Б. Мендеса та Р. Наварро на Т. Кубо та П. Марина. Сельта Віго наслідувала їх приклад, зробивши заміну, взявши Ф. Черві замість К. Переса. Ще одна подвійна заміна від «Реал Сосьєдад» на 88-й хвилині: А. Сорлот був замінений на К. Фернандес, а А. Барренечеа замінений на А. Сола. У матчі ще залишався час: на 90-й хвилині забили один жовтий та один автогол. Х. Сеферович (Сельта Віго) отримав картку за фол у матчі, після чого Р. Ле Норман забив автогол, що закінчився нічиєю 1:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Валенсія» — «Реал С-дад», «Сельта» — «Вальядолід».