Унаї Емері: «Я ніколи не говорив своєму голкіперу йти до воріт суперника на 92-й хвилині»

2023-02-19 11:39 Головний тренер «Астон Вілли» Унаї Емері відреагував на поразку у матчі 24-го туру чемпіонату Англії з ... Унаї Емері: «Я ніколи не говорив своєму голкіперу йти до воріт суперника на 92-й хвилині»

Головний тренер «Астон Вілли» Унаї Емері відреагував на поразку у матчі 24-го туру чемпіонату Англії з «Арсеналом» (2:4).

Унаї Емері, Getty Images

«Граючи в найкращій лізі світу, ми намагаємося дотримуватися одного плану на гру, але на полі нам не вдається цього зробити. Нам не потрібно поспішати у цьому процесі. Навіть у моменті з першим голом команда зіграла не так, як я цього хочу. Ми не прогресуємо останні дві-три гри.

Я засмучений. Розумію, що нам потрібен час, але ми вчимося на власних помилках. Наприклад, я ніколи не говорив своєму голкіперу йти до воріт суперника на 92-й хвилині. Можливо, він заб’є одного разу зі 100 спроб, а можливо, суперник у 20 випадках заб’є 10 голів. Сьогодні так і трапилося. Ми можемо програти з рахунком 2:3, але 2:4 — це не дуже гарний результат. Це моя відповідальність, але сьогодні я переклав її на гравців», — цитує Емері BBC.

Нагадаємо, що наприкінці зустрічі воротар «Астон Вілли» Еміліано Мартінес пішов до штрафного майданчику «Арсенала» на розіграш кутового, однак лондонці вибігли в контратаку і Габріел Мартінеллі забив у порожні ворота суперника.