Контрольний матч. «Динамо» — «Валмієра» — 1:1. Огляд матчу, ВІДЕО

2023-02-26 17:50 У неділю, 26 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на другому турецькому зборі. Суперником команди ... Контрольний матч. «Динамо» — «Валмієра» — 1:1. Огляд матчу, ВІДЕО

У неділю, 26 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на другому турецькому зборі. Суперником команди Мірчі Луческу був клуб «Валмієра» з однойменного міста Латвії.

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«ВАЛМІЄРА» (Латвія)1:1 (0:0)
Голи
: Буяльський (54) — Гуйє (57)

«Динамо»: 51.Моргун, 44.Дубінчак, 34.Сирота, 25.Дячук, 20.Караваєв, 5.Сидорчук (К) (18.Андрієвський, 65), 19.Гармаш, 29.Буяльський, 7.Кабаєв, 91.Волошин, 11.Ванат (37.Царенко, 75).

«Валмієра» (стартовий склад): 12.Олсес, 27.Бірка, 4.Вейпс, 2.Балодіс (К), 23.Тонішевс, 10.Жаунземс, 6.Желізко, 39.Каірмані, 22.Діоп, 31.Варславанс, 19.Гуйє.

ВІДЕОогляд матчу >>>

М’яч опинився у воротах латишів уже на 5-й хвилині, але арбітр гол скасував. Кабаєв прострілив зліва, а Ванат начебто і набігав, але боковому судді явно було видніше, і він підняв прапорець — поза грою. На 20-й хвилині Ванат отримав пас від Гармаша у штрафному майданчику, вийшов практично сам на сам, але пробив у голкіпера. На 42-й хвилині Буяльський технічно перекидав воротаря ударом з місця правого інсайда, м’яч влучив у поперечину. На жаль, на цьому реєстр креативу від киян у першому таймі й вичерпався.

Після перерви суперники відразу обмінялися моментами. Спочатку Дячук не встиг накрити суперника, і той пробив із 8-ми метрів у поперечину. А потім Караваєв приклався з 13-ти метрів по м’ячу, що відскочив, але той полетів вище поперечини. На 54-й хвилині Кабаєв зробив зліва точний пас п’ятою на ривок Дубінчаку, той прострілив у штрафний, де Віталій Буяльський у підкаті переправив м’яч у ближній кут. 1:0. Минуло всього три хвилини, і напад сомнамбулізму звалив усю оборону «Динамо»: спочатку наші захисники пропустили суперника в штрафний по флангу, а потім взагалі не прикрили в центрі штрафного Гуйє. 1:1. Після цього перевагою більше володіла «Вальмієра». У кількох моментах киян від голу врятувала лише реакція Моргуна. Нічийний рахунок не змінився до фінального свистка.