Шальке — Штутгарт — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 21:30 25 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і ... Шальке — Штутгарт — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і Штутгарт (Німеччина).

Шальке - Штутгарт - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистикаШальке - Штутгарт - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

Шальке (Гельзенкірхен) — Штутгарт (Німеччина) — 2:1 (2:0)
Голи: Дрекслер (10), Бюльтер (40) — Соса (63)

Предупредження: Крал (42), Соса (70), Лео Греймл (90+6), Атакан Каразор (90+1)

Огляд матчу Шальке — Штутгарт:

ФК «Шальке 04» і ВФБ «Штутгарт» зустрілися на «VELTINS-Arena» у захопливому матчі, який закінчився з рахунком 2:1.

Через 10 хвилин після початку матчу Д. Дрекслер ударом головою вивів «Шальке 04» із глухого кута, а через 40 хвилин М. Бултер подвоїв перевагу. Кілька хвилин по тому Краль заробив жовту для «Шальке 04», після чого «ВФБ Штутгарт» здійснив шквал замін, ввівши в гру Гіла Діаса і Х. Іто. На 57-й хвилині В. Антон замінив Я. Ваньомана. На 63-й хвилині Б. Соса зі «Штутгарта» зробив рахунок 2:1. Це змусило тренера ФК «Шальке 04» зробити кілька змін: на поле вийшли Баланта і Т. Краусс, які замінили Л. Граймля і М. Бултера відповідно. Через кілька хвилин «Штутгарт» заробив жовту картку завдяки зусиллям Б. Соси. За цим швидко послідували нові заміни з боку господарів: М. Фрей, С. Теродде і Д. Латца змінили К. Карамана, Д. Дрекслера і Р. Залазара. За 4 хвилини до кінця матчу «ВфБ Штутгарт» здійснив останню зміну, замінивши Г. Харагучі на Т. Томаша. Незабаром після цього К. Фюріх замінив Л. Пфайффера, а А. Каразор отримав жовту картку за свої дії. Нарешті, ФК «Шальке 04» здійснив останню зміну: Л. Граймль вийшов замість Д. Дрекслера і заробив жовту картку. Рахунок після фінального свистка був 2:1 на користь «Шальке 04».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — Шальке, Штутгарт — Баварія.