Верона — Фіорентина — 0:3. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-27 21:30 27 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Фіорентина — 0:3. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

27 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Верона - Фіорентина - 0:3. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаВерона - Фіорентина - 0:3. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Верона (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 0:3 (0:2)
Голи: Барак (12), Кабрал (38), C. Biraghi (89)

Предупредження: Дойг (24), Ігор Хуліо (27), Барак (30), Давіде Фараоні (34), Соф’ян Амрабат (50), J. Брааф (82)

Огляд матчу Верона — Фіорентина:

На 12-й хвилині «Фіорентина» відкрила рахунок голом А. Барака на стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді. Після голу команди обмінялися жовтими картками: Дж. Дойг був вилучений за «Верону», а Ігор — за «Фіорентину» на 24-й і 30-й хвилинах відповідно. На 34-й хвилині «Верона» отримала ще одну жовту картку, бо був вилучений Д. Фараоні, а на 38-й хвилині «Фіорентина» збільшила свою перевагу до 2:0 завдяки голу А. Кабрала. На початку другого тайму «Верона» провела дві заміни, замінивши Я. Браафа на Я. Браафа на Я. Дойга і Я. Д. Кабала на Г. Маньяні.

На 50-й хвилині С. Амрабат був вилучений зі складу «Фіорентини», а на 56-й хвилині команда провела перші три заміни: Г. Бонавентура замінив А. Барака, а Г. Кастровіллі та Л. Йовіч також вийшли на поле, замінивши С. Амрабата та А. Кабрала. Верона відповіла четвертою заміною на 73-й хвилині, випустивши К. Нгонге замість С. Верді. На 74-й хвилині «Фіорентина» ввела в гру Дж. Іконе замість Р. Сапонари, а А. Терзич і К. Бірагі замінили Амрабата і Кабрала. Верона завершила заміну на 81-й хвилині, коли Д. Зеефуїк замінив Фараоні, який був вилучений на початку тайму. На 82-й хвилині Дж. Брааф знову був вилучений, цього разу у складі «Верони», а на 89-й хвилині К. Бірагі забив третій гол «Фіорентини», зробивши рахунок 0:3 на користь «Фіорентини» на «Стадіо Марк’Антоніо Бентегоді».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спеція — Верона, Фіорентина — Мілан.