Ніцца — Осер — 1:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 00:00 3 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) та ... Ніцца — Осер — 1:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) та Осер (Франція).

Ніцца - Осер - 1:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаНіцца - Осер - 1:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Ніцца (Франція) — Осер (Франція) — 1:1 (1:1)
Голи: Г. Лаборде (45+1) — Г. Хайн (36)

Предупредження: А. Зедадка (40)

Огляд матчу Ніцца — Осер:

Ніцца і Осер зійшлися в захоплюючому поєдинку на стадіоні Allianz Riviera в матчі Ліги 1. Гра закінчилася внічию 1:1, обидві команди показали гідну гру. Матч почався з того, що обидві команди прагнули домінувати, але перший шанс забити був у «Ніцци», коли на 34-й хвилині вона заробила кутовий удар. Тренер «Ніцци» Адріан Урсі зробив першу заміну в матчі, випустивши С. Діопа замість Б. Буанані. Незабаром після цього, на 36-й хвилині, Г. Гейн забив ефектний гол за «Осер», вивівши гостей уперед. Однак на 40-й хвилині гравець «Осера» А. Зедадка отримав жовту картку, давши «Ніцці» надію зрівняти рахунок. Але гравець «Ніцци» Ж. Лаборд змарнував можливість зрівняти рахунок на 42-й хвилині, промахнувшись із пенальті. Однак Лаборд спокутував свою провину на 45-й хвилині, забивши гол у ворота «Ніцци».

У другому таймі «Осер» швидко здійснив три заміни: С. Дембеле, Х. Массенго і Л. Сінайоко замінили відповідно Г. Перрена, Й. М’Шангама і Г. Гейна. Ніцца також зробила заміну на 69-й хвилині, замінивши Ж. Лаборда на Б. Брахімі. Осер зробив останню зміну на 75-й хвилині: М. Аблін замінив М. Ньянга. Ніцца також зробила ще дві заміни на 79-й хвилині, випустивши П. Росаріо і Т. Моффі замість Р. Барклі та Р. Белах’яне відповідно. В останні хвилини матчу обидві сторони намагалися домогтися перемоги, але жодна з команд не змогла влучити у ворота. Матч закінчився з рахунком 1:1, обидві команди взяли по одному очку. На закінчення слід зазначити, що матч між «Ніццою» та «Осером» був захопливим, обидві команди показали гарний футбол. Хоча жодна з команд не змогла здобути перемогу, матч був цікавим для всіх глядачів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Ніцца, Осер — Ренн.