Лаціо — АЗ — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-07 21:45 7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) та АЗ (Нідерланди). ... Лаціо — АЗ — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) та АЗ (Нідерланди).

Лаціо - АЗ - 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаЛаціо - АЗ - 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Лаціо (Рим) — АЗ (Нідерланди) — 1:2 (1:1)
Голи: Педро (18) — Павлідіс (45), M. Керкез (62)

Предупредження: J. Класі (72), M. Керкез (74), M. Саррі (90+2)

Огляд матчу Лаціо — АЗ:

Футбольні вболівальники всього світу спостерігали за захопливим матчем між «Лаціо» та «АЗ Алкмаар» у рамках Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Олімпіко». Гра була наповнена захопливими моментами, і жодна з команд не здавалася до самого кінця. У перерві рахунок був рівним — 1:1, але в підсумку перемога залишилася за «АЗ Алкмаар» — 1:2. «Лаціо» забив першим на 18-й хвилині завдяки голу Педро. Іспанський нападник вразив ворота потужним ударом з-за меж штрафного майданчика, і вболівальники господарів прийшли в захват. Однак їхня перевага тривала недовго. Незадовго до кінця першого тайму АЗ Алкмаар зрівняв рахунок завдяки голу В. Павлідіса. Грецький нападник продемонстрував чудове самовладання у штрафному майданчику та пробив повз воротаря. Цей гол надав його команді такий необхідний імпульс і забезпечив рівний рахунок у матчі в перерві. Після перерви «Лаціо» зробив заміну, випустивши Н. Казале замість А. Романьолі. Однак наступного удару завдав АЗ Алкмаар. На 62-й хвилині М. Керкез приголомшливим дальнім ударом вивів свою команду вперед.

Його удар був надто сильним для воротаря «Лаціо», який міг лише спостерігати за тим, як м’яч влітає в сітку. «Лаціо» спробував повернутися в гру, зробивши дві заміни на 70-й хвилині. Педро був замінений на М. Канчельєрі, а Д. Катальді звільнив місце для М. Вечіно. Однак, незважаючи на всі зусилля, їм не вдалося зрівняти рахунок. По ходу гри «АЗ Алкмаар» зробив шквал замін, щоб освіжити свою команду. В. Павлідіс був замінений на М. Меердінка, Я. Карлссон вийшов замість М. ван Бредероде, М. Керкез поступився місцем М. де Віту, а Я. Одгаард замінив Д. Михайловича. Ці заміни створили дива з голландською командою, і їй вдалося втримати перевагу. Ближче до кінця гра стала напруженою, і обидві команди отримали жовті картки. Ж. Класі та М. Керкез були вилучені за «АЗ Алкмаар», а М. Саррі отримав жовту картку за «Лаціо» на 90-й хвилині. У підсумку перемогу здобув «АЗ Алкмаар». Вони переграли «Лаціо» у другому таймі та забили блискучий гол, оформивши перемогу. Матч став чудовим прикладом європейського футболу, і обидві команди виклалися на повну. Уболівальникам не терпиться дізнатися, що чекає на них у матчах, що залишилися в Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: АЗ — Лаціо, АЗ — Лаціо.