Наполі — Аталанта — 2:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 21:00 11 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Аталанта — 2:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Аталанта (Бергамо).

Наполі - Аталанта - 2:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаНаполі - Аталанта - 2:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Наполі (Неаполь) — Аталанта (Бергамо) — 2:0 (0:0)
Голи: К. Кварацхелія (60), Амір Рахмані (77)

Попередження: Маттео Руджері (15), Осімхен (18), Джорджіо Скальвіні (30)

Огляд матчу Наполі — Аталанта:

«Наполі» зміг здобути перемогу над «Аталантою» з рахунком 2:0 у напруженому матчі на стадіоні Дієго Армандо Марадони. Гра почалася зі спроб обох команд встановити контроль над серединою поля, але жодна з команд не змогла створити явних моментів у першому таймі. Перша помітна подія в матчі сталася на 15-й хвилині, коли гравець «Аталанти» М. Руджері отримав жовту картку за фол. В. Осімхен із «Наполі» також отримав жовту картку на 18-й хвилині. Гра від самого початку мала фізичний характер, гравці обох команд брали участь у сутичках і фолах. На 30-й хвилині гравець «Аталанти» Дж. Скальвіні отримав жовту картку, і до перерви гра залишалася рівною — 0:0. «Аталанта» провела заміну на 44-й хвилині, коли Б. Джимсіті вийшов замість М. Демірала. Після перерви «Наполі» вийшов на поле з активнішими атакувальними діями і зміг вийти з глухого кута на 60-й хвилині, коли К. Кварацхелія забив красивий гол.

У відповідь «Аталанта» швидко зробила дві заміни: Р. Хойлунд замінив Л. Муріеля, а М. Пасаліч замінив Ж. Бога. На 66-й хвилині «Наполі» відповів двома замінами: М. Політано вийшов замість Е. Ельмаса, а П. Зелінські замінив Т. Ндомбеле. «Аталанта» продовжувала йти вперед, але не змогла створити жодного явного моменту до 89-ї хвилини, коли було проведено останню заміну: Р. Толой замінив А. Лук. Толой замінив А. Лукмана. «Наполі» збільшив свою перевагу на 77-й хвилині, коли А. Ррахмані забив гол, зробивши рахунок 2:0. Аталанта" продовжувала йти вперед, але захист «Наполі» тримався стійко. На останніх хвилинах матчу «Наполі» зробив ще три заміни: Кім Мін Дже вийшов замість Хуана Хесуса, В. Осімхена замінив Г. Сімеоне, а К. Кварацхелія поступився місцем А. Зербіну. Загалом, гра проходила в напруженій боротьбі, обидві команди грали фізично та інтенсивно. «Наполі» зміг створити більше явних моментів і добре використав свої можливості, здобувши заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Наполі, Аталанта — Емполі.