Максим Імереков: «Розуміли, як «Динамо» гратиме»

2023-03-19 08:55 Захисник і капітан луганської «Зорі» Максим Імереков прокоментував перемогу своєї команди над київським «Динамо» (1:0) у ... Максим Імереков: «Розуміли, як «Динамо» гратиме»

Захисник і капітан луганської «Зорі» Максим Імереков прокоментував перемогу своєї команди над київським «Динамо» (1:0) у вчорашньому матчі 18-го туру чемпіонату України.

Максим Імереков (ліворуч) проти Назара Волошина. Фото - fcdynamo.com

— Які головні складові цієї перемоги?

— «Динамо» — наш прямий конкурент за єврокубкові місця. Тому ми налаштовувалися на цей матч і хотіли перемогти.

— Судячи з характеру зустрічі, ця гра була нічийною?

— Напевно, була рівна гра, яка йшла до забитого м’яча. Нам більше пощастило. Думаю, що ми більше створили гольових моментів біля воріт суперника. «Зоря» використала свій шанс і закономірно виграла.

— Стартові хвилини матчу були дуже складними для «Зорі»...

— Перші хвилин 15. Ми важко входили в цей матч. Ми чекали, що «Динамо» буде більше контролювати м’яч. Хоча хотіли нав’язати господарям свою гру. Потім — вирівняли ситуацію.

— Вирішальний гол забив Герреро. У нього в кожній грі — результативна дія...

— Він хороший футболіст, Едуардо нам дуже допомагає. Він вливається в колектив. Постійно він у вирі подій, створює моменти.

— У чому секрет оборони, яка дозволила лише раз потурбувати голкіпера Зорі в другому таймі?

— Ми ретельно готувалися до матчу з «Динамо». Розуміли, як вони гратимуть.

— У вас не грав Булеца, а в киян — Буяльський. Кому було складніше?