Італія — Англія — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-23 23:45 23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Італії та Збірна Англії. Італія ... Італія — Англія — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Італії та Збірна Англії.

Італія - Англія - 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаІталія - Англія - 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Італія — Англія — 1:2 (0:2)
Голи: M. Retegu (56) — Райс (13), Кейн (44)

Попередження: Райс (29), Гріліш (53), Гаррі Магуайр (57), Жоржиньо (62), Вокер (72), Шоу (78), Шоу (80), Ачербі (90+2)

Огляд матчу Італія — Англія:

У довгоочікуваному відбірковому матчі чемпіонату Європи Італія приймала Англію на стадіоні Дієго Армандо Марадони. Вболівальники перебували в напруженому протистоянні двох команд за першість. Матч розпочався на користь англійців, оскільки півзахисник Д. Райс забив гол на 13-й хвилині, забезпечивши Англії ранню перевагу. Однак перемога була далеко не гарантована, оскільки Італія чинила завзятий опір. Англієць Райс отримав жовту картку на 29-й хвилині, а на 44-й хвилині Х. Кейн пробив пенальті, і рахунок у перерві став 0:2. У перерві тренер збірної Італії зробив кілька вирішальних замін, замінивши Н. Бареллу і Д. Белла. Бареллу і Д. Берарді на Б. Крістанте і М. Політано. Зміни, здавалося, пішли на користь Італії, оскільки на 56-й хвилині М. Ретегі забив гол, наблизивши рахунок до переваги Англії.

Напруга між двома командами була відчутною, внаслідок чого жовті картки отримали Дж. Гріліш і Х. Магуайр з Англії та Джорджіньо з Італії. Тренер збірної Англії також спробував струсити свою команду, замінивши Гріліша на П. Фодена на 69-й хвилині, але тренер збірної Італії мав ще кілька трюків у рукаві, замінивши Джорджиньо на С. Тоналі, а Л. Пегайр з Італії — на С. Тоналі. Тоналі, а Л. Пеллегріні на В. Гнонто. Однак перевага Англії вислизала, бо К. Вокер, Л. Шоу та Ф. Ачербі з Італії отримали жовті картки. Шоу отримав дві жовті картки і був вилучений з гри, внаслідок чого Англія закінчувала гру з 10 гравцями на полі. На 81-й хвилині тренер збірної Англії зробив останню заміну, прибравши Фодена і поставивши К. Тріпп’єра, але цього виявилося замало і запізно. Коли до кінця гри залишалося всього кілька хвилин, тренер збірної Італії зробив останню заміну, замінивши М. Скамакку на М. Верратті, а італієць Ф. Ачербі отримав жовту картку на останніх хвилинах гри. Хоча Італія мужньо чинила опір, матч зрештою закінчився перемогою Англії з підсумковим рахунком 1:2. Незважаючи на поразку, тренер і гравці збірної Італії можуть високо підняти голову. Це була наполеглива і добре поставлена гра, і обидві команди показали свої сильні та слабкі сторони. Вболівальники обох команд можуть з нетерпінням чекати нових захопливих матчів у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальта — Італія, Англія — Україна