Сів.Македонія — Мальта — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-23 23:45 23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Північної Македонії та Збірна Мальти. ... Сів.Македонія — Мальта — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Північної Македонії та Збірна Мальти.

Сев.Македонія - Мальта - 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаСев.Македонія - Мальта - 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Сев.Македонія — Мальта — 2:1 (0:0)
Голи: Ельджиф Ельмас (66), Чурлінов (72) — Y. Yannic (86)

Предупредження: B. Крістенсе (45), Барді (45+3), Езг’ян Аліоскі (47), Б. Міовскі (61), Т. Теума (63), J. Атанасо (90+8), C. Аттар (90+7), S. Бор (90)

Огляд матчу Північна Македонія — Мальта:

Напружений і напружений відбірковий матч чемпіонату Європи між БЮР Македонія і Мальтою закінчився з рахунком 2:1 на користь господарів поля на арені «Тоше Проєскі». Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, обидві команди намагалися зламати оборону одна одної. Перша жовта картка у грі з’явилася незадовго до кінця тайму: Е. Барді з БЮР Македонія отримав попередження. Другий тайм почався зі шквалу жовтих карток, причому обидві команди отримали попередження на самому початку. На 58-й хвилині БЮР Македонія провела дві заміни, замінивши А. Трайковскі та Д. Велковскі на І. Несторовскі та Д. Чурлінова. Мальта спробувала вийти вперед, але БЮР Македонія завдала першого удару на 66-й хвилині, забивши гол від Е. Елмаса.

Мальта відповіла заміною, випустивши П. Мбонга замість С. Дімеха на 67-й хвилині. БЮР Македонія збільшила свою перевагу, забивши другий гол на 72-й хвилині зусиллями Д. Чурлінова. Мальта зробила ще дві заміни у спробі змінити хід гри, але було надто пізно. На 86-й хвилині Мальта, нарешті, домоглася свого, забивши гол від Й. Янніка, який поклав початок драматичній кінцівці гри. БЮР Македонія вилучила гравця на 90-й хвилині, червону картку отримав Б. Мілевскі. БЮР Македонія домоглася перемоги, але обидві команди були рівні протягом усієї гри. Результат означає, що БЮР Македонія стала ще на один крок ближче до кваліфікації на Єврочемпіонат, а Мальті доведеться перегрупуватися і повернутися сильнішою в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сев.Македонія — Україна, Мальта — Італія