Тренер «Брентфорда-2»: «Матч проти збірної України став найграндіознішою подією в історії нашої другої команди»

2023-03-24 14:04 Тренер другої команди «Брентфорда» Ніл Макфарлейн прокоментував підсумок товариського матчу зі збірною України. Ніл Макфарлейн «Матч ... Тренер «Брентфорда-2»: «Матч проти збірної України став найграндіознішою подією в історії нашої другої команди»

Тренер другої команди «Брентфорда» Ніл Макфарлейн прокоментував підсумок товариського матчу зі збірною України.

Ніл Макфарлейн

«Матч проти збірної України став найграндіознішою подією в історії другої команди „Брентфорда“. Це був найсильніший суперник, з яким ми коли-небудь грали. Це був винятковий матч для молоді. До того ж, команду посилили два футболісти першої команди — Янссон і Да Сілва.

У першому таймі ми прагнули володіти м’ячем, але пропустили після кутового, що нас особливо розчарувало. У другому таймі ми були дуже компактні, але в останні 20 хвилин зустрічі українці продемонстрували клас. Наш воротар Бен зробив кілька приголомшливих сейвів. У нас теж були моменти — гра вийшла досить відкритою.

Протистояти таким гравцям як Мудрик — для наших хлопців це неймовірний досвід. Мудрик чудовий як із м’ячем, так і без м’яча. Ми особисто змогли в цьому переконатися. Нам довелося докласти колосальних зусиль, щоб створити свої моменти біля чужих воріт. Це був один із найскладніших матчів. Я пишаюся своїми хлопцями, всі в клубі повинні пишатися ними за те, як вони впоралися з грою.

Ми бажаємо Україні всього найкращого. Україна — країна, яка багато чого пережила останнім часом. Нам було приємно бачити їх на „Джерсі-Роуд“ під час тренувань. Те, що українська сторона попросила „Брентфорд“ зіграти проти них, свідчить про те, де ми перебуваємо і де перебуває наш клуб загалом. Ми дійсно бажаємо Україні всього найкращого», — сказав Макфарлейн у коментарі офіційному сайту «Брентфорда».