Гібралтар — Греція — 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-24 23:45 24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Гібралтару та Збірна Греції. Гібралтар ... Гібралтар — Греція — 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Гібралтару та Збірна Греції.

Гібралтар - Греція - 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаГібралтар - Греція - 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Гібралтар — Греція — 0:3 (0:2)
Голи: Масурас (11), Маноліс Сіопіс (45), А. Бакасетас (58)

Попередження: Цимікас (71)

Огляд матчу Гібралтар — Греція:

Гібралтар приймав Грецію у вирішальному матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи на стадіоні Estádio Do Algarve. Гра розпочалася з високою інтенсивністю, оскільки обидві команди прагнули домогтися перемоги. Однак першою кров пролила Греція, коли Г. Масурас забив гол на 11-й хвилині з передачі свого товариша по команді. Гібралтар спробував повернутися в гру, але їхні зусилля були припинені, оскільки Греція зберегла свою перевагу завдяки надійній обороні. У перерві рахунок став 0:2 на користь Греції, коли М. Сіопіс забив другий гол за свою команду на 45-й хвилині гри. У другому таймі Греція продовжувала домінувати у грі та збільшила свою перевагу, забивши ще один гол А. Бакасетаса на 58-й хвилині гри. Бакасетаса на 58-й хвилині.

Гібралтар зробив деякі зміни у своєму складі: Дж. Валаріно та Г. Торілла вийшли на заміну замість Дж. Кумбса та А. Муелі відповідно на 62-й хвилині. Греція також зробила кілька змін: Г. Гіакумакіс і Д. Пелкас замінили В. Павлідіса і Г. Константеліаса відповідно. К. Фортуніс вийшов на заміну замість А. Бакасетаса на 70-й хвилині. Однак на 71-й хвилині гри грецький гравець К. Цімікас отримав жовту картку. В останні кілька хвилин гри Гібралтар спробував створити кілька моментів, але було вже надто пізно, адже Греція трималася стійко і забезпечила чистий рахунок. Гібралтар зробив ще кілька змін на 85-й хвилині: Л. Кашіаро, Е. Брітто і К. Ронан вийшли на заміну замість Р. Стіча, Е. Джоллі і Дж. Чіполіни відповідно. Греція також зробила ще дві зміни: А. Чатцігіованіс і Д. Гіаннуліс замінили Г. Масураса і К. Цимікаса відповідно. Остаточний рахунок матчу — Гібралтар 0-3 Греція, Греція здобула заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нідерланди — Гібралтар, Греція — Ірландія.