Білорусь — Швейцарія — 0:5. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-25 21:01 25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Білорусі та Збірна Швейцарії. Білорусь ... Білорусь — Швейцарія — 0:5. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Білорусі та Збірна Швейцарії.

Білорусь - Швейцарія - 0:5. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаБілорусь - Швейцарія - 0:5. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Білорусь — Швейцарія — 0:5 (0:3)
Голи: Штеффен (4), Штеффен (17), Штеффен (29), Джака (62), Z. Amdouni (65)

Попередження: V. Хващинський (11), E. Яблонський (26), . Іттен (40), Джака (48), Макс Ебонг (84)

Огляд матчу Білорусь — Швейцарія:

Білорусь приймала Швейцарію у відбірковому матчі чемпіонату Європи на стадіоні «Караджордже». У першому таймі Швейцарія домінувала в грі, забивши три голи на свою користь. Білорусь намагалася знайти свою точку опори і отримала безліч жовтих карток, тоді як швейцарська команда продовжувала атакувати. Швейцарія почала гру стрімко, забивши гол на 4-й хвилині гри у виконанні Р. Штеффена. Білорусь спробувала відповісти, але на 11-й хвилині отримала попереджувальну жовту картку за грубу гру В. Хващинського. На 17-й хвилині Швейцарія забила свій другий гол у грі, знову зусиллями Р. Штеффена. Білорусь отримала ще одну жовту картку на 26-й хвилині, коли Є. Яблонський був звинувачений у фолі. Швейцарія невпинно атакувала і на 29-й хвилині забила свій третій гол у грі, ще один гол забив Р. Штеффен. Білорусь спробувала струснути гру заміною, в результаті якої на 33-й хвилині Р. Юзепчук був замінений на А. Бикова. Бикова. Швейцарія мала можливість збільшити свою перевагу на 40-й хвилині гри, але її гравець К. Іттен отримав жовту картку за неспортивну поведінку. У другому таймі Білорусь провела дві швидкі заміни: Ю. Ковальов замінив І. Бахаря на 46-й хвилині, а Є. Яблонського замінив В. Климович.

Але Швейцарія продовжувала домінувати, і на 48-й хвилині жовту картку отримав Г. Хака, але цього було недостатньо, щоб зупинити хід гри Швейцарії. Швейцарія продовжувала робити заміни: З. Амдуні і Н. Окафор замінили Р. Штеффена і К. Іттена на 58-й і 59-й хвилинах відповідно. Білорусь також зробила заміну на 61-й хвилині, коли В. Хващинського замінив В. Морозов. Швейцарія додала ще два голи на 62-й і 65-й хвилинах, голи забили Г. Хака і З. Амдуні відповідно. Швейцарія зробила ще дві заміни: Р. Варгас замінив К. Фасснахта, а Ф. Рідер замінив Г. Кшака на 66-й хвилині. Білорусь спробувала внести зміни, випустивши на 81-й хвилині А. Селяву замість В. Бочерова, але це мало що змінило. Швейцарія продовжувала домінувати і зробила останню заміну на 82-й хвилині: М. Аканджі замінив К. Зезігера. Білорусь отримала останню жовту картку на 84-й хвилині: М. Ебонг був попереджений за порушення. Матч закінчився з упевненим контролем Швейцарії, яка виграла 5:0 у білоруської команди, що зазнає труднощів. Швейцарія демонструвала свою майстерність в атаці протягом усієї гри, забиваючи за кожної зручної нагоди. Білоруській команді необхідно перегрупуватися і вийти на наступний матч сильнішою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Румунія — Білорусь, Швейцарія — Ізраїль.