Хорватія — Уельс — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-25 23:47 25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Хорватії та Збірна Уельсу. Хорватія ... Хорватія — Уельс — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Хорватії та Збірна Уельсу.

Хорватія - Уельс - 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаХорватія - Уельс - 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Хорватія — Уельс — 1:1 (1:0)
Голи: Крамарич (28) — N. Broadhead (90+3)

Попередження: Ампаду (25), Йосип Джуранович (31)

Огляд матчу Хорватія — Уельс:

відбірковий матч Чемпіонату Європи між збірними Хорватії та Уельсу на стадіоні «Полюд» був напруженим і напруженим. Оскільки обидві команди прагнули забезпечити собі місце в турнірі, гра розпочалася на обережній ноті, обидві сторони перевіряли одна одну, доки Е. Ампаду з Уельсу не отримав жовту картку на 25-й хвилині. Перелом у грі Хорватії настав на 28-й хвилині, коли А. Крамарич забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. Однак хорватська команда швидко повернулася на землю, коли Й. Юранович отримав жовту картку на 31-й хвилині. У другому таймі обидві сторони спробували взяти гру під свій контроль. Хорватія зробила першу заміну на 53-й хвилині, коли П. Муса був замінений на М. Лівая. Уельс відповів двома швидкими замінами: на 64-й хвилині А. Ремсі і Д. Джеймс були замінені на В. Бернса і Н. Бродхеда відповідно.

Схоже, перестановка спрацювала, оскільки Уельс продовжив тиск, зробивши нові заміни: Х. Вілсон вийшов замість С. Томаса, а К. Мур — замість Т. Бредшоу на 65-й і 70-й хвилинах відповідно. Хорватія також зробила деякі зміни, випустивши Н. Влашича замість А. Крама. Влашича замість А. Крамарича і М. Ковачича замість М. Пасаліча на 76-й хвилині. У міру того як час минав, Уельс зробив останню заміну на 90-й хвилині, коли Дж. Моррелл вийшов замість Дж. Джеймса. Однак заміна, зроблена раніше Хорватією, виявилася дорогою, оскільки Л. Модріч був замінений на Л. Майєра. Це, схоже, порушило ритм хорватської команди, і Уельс зробив пізній хід у відповідь: Н. Бродхед забив на 90-й хвилині і зрівняв рахунок — 1:1. Матч закінчився внічию, обидві команди отримали по одному очку. Цей результат завдав удару по сподіваннях Хорватії на кваліфікацію, оскільки вони розраховували посісти друге місце у своїй групі. З іншого боку, Уельс був радий відвезти очко зі стадіону «Полюд» і зберегти свої шанси на кваліфікацію. Тепер усе готово для захопливого завершення відбіркової кампанії Чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Туреччина — Хорватія, Уельс — Латвія.