Словенія — Сан-Марино — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-26 21:00 26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словенії та Збірна Сан-Марино. Словенія ... Словенія — Сан-Марино — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словенії та Збірна Сан-Марино.

Словенія - Сан-Марино - 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаСловенія - Сан-Марино - 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Словенія — Сан-Марино — 2:0 (0:0)
Голи: Б. Шешко (57), R. Ді Майо (60)

Предупредження: A. D’Addario (45), F. Fabbri (54), S. Franciosi (78)

Огляд матчу Словенія — Сан-Марино:

Словенія і Сан-Марино зустрілися в матчі кваліфікації Єврочемпіонату на стадіоні «Стожице». У першій половині матчу обидві команди насилу вели в рахунку, і в перерві рахунок був 0:0. У другому таймі Словенія вийшла вперед, здійснивши заміну на 36-й хвилині, коли Й. Бійол був замінений на В. Дркушича. Дркушича. Сан-Марино заробив жовту картку на 45-й хвилині, оскільки А. Д’Аддаріо був покараний. Сан-Марино також зробив зміни: Д. Россі замінив Р. Ді Майо на 46-й хвилині. На 54-й хвилині гравець Сан-Марино Ф. Фаббрі отримав жовту картку, і Словенія скористалася ситуацією, забивши гол на 56-й хвилині завдяки Б. Сеско. Сеско. Потім Словенія швидко зробила дві заміни: А. Вомбергар і З. Карнікнік замінили З. Віпотніка і Я. Балковця відповідно.

Сан-Марино також зробило заміну: на 58-й хвилині Ф. Берарді замінив Л. Лаццарі. Однак матч пішов не в той бік для Сан-Марино, оскільки на 60-й хвилині вони забили власний гол, вивівши Словенію вперед 2:0. Потім Сан-Марино зробив ще дві заміни: на 73-й хвилині Ф. Фаббрі замінив С. Франчіозі, а Л. Лунадей звільнив місце для М. Вітайолі. Однак зусиллям Сан-Марино завадила жовта картка для С. Франчіозі на 78-й хвилині, і Словенія зробила ще дві заміни, випустивши Б. Вербича замість Т. Хорвата і М. Зайця замість Й. Горенца Станковича на 82-й хвилині. Сан-Марино зробив останню заміну на 86-й хвилині: Н. Нанні замінив Д. Рінальді, але рахунок так і залишився 2:0 до кінця матчу. У підсумку, послідовні зусилля Словенії забезпечили їм перемогу в цьому матчі проти Сан-Марино з підсумковим рахунком 2:0. Матч виявився напруженою боротьбою, обидві команди вели наполегливу боротьбу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фінляндія — Словенія, Сан-Марино — Казахстан.