ельс — Латвія — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-28 23:47 28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Уельсу та Збірна Латвії. Уельс ... ельс — Латвія — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Уельсу та Збірна Латвії.

Уельс - Латвія - 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаУельс - Латвія - 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Уельс — Латвія — 1:0 (1:0)
Голи: К. Мур (41)

Предупредження: Вілсон (35), Владислав Сорокін (44), Антонійс Черномордійс (58), Артурс Зюзіньш (62)

Огляд матчу Уельс — Латвія:

сонячним днем на стадіоні «Кардіфф Сіті» Уельс приймав Латвію в довгоочікуваному матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи. Оскільки обидві сторони прагнули перемоги, матч обіцяв бути захопливим. Перший тайм почався з того, що обидві команди грали у високому темпі, прагнучи отримати ранню перевагу. Перша значна подія в матчі сталася на 35-й хвилині, коли гравець збірної Уельсу Х. Вілсон отримав жовту картку. Вілсон отримав жовту картку за фол. Однак Уельс швидко оговтався від невдачі і на 41-й хвилині К. Мур забив чудовий гол, забезпечивши собі перевагу перед перервою. У другому таймі Латвія спробувала зрівняти рахунок, але захист Уельсу вистояв, не дозволивши гостям взяти гору. На 46-й хвилині В. Сорокінс був замінений, і замість нього вийшов Р. Юрковскіс, сподіваючись надати атаці імпульс. Однак Уельс продовжував тиснути і ледь не збільшив свою перевагу: на 55-й хвилині удар Л. Мура прийшовся в поперечину. Потім ситуація почала загострюватися, коли на 58-й хвилині латвійський гравець А. Черномордійс отримав жовту картку.

На 59-й хвилині Латвія провела другу заміну, випустивши Я. Ікауніекса замість А. Яунземса. Матч тривав у напруженій боротьбі, обидві сторони створювали моменти, але не могли їх реалізувати. Коли матч вступив у завершальну стадію, Латвія зробила ще дві заміни, випустивши А. Циганікса і Р. Варславанса замість А. Чорномордійса і Р. Улдрікіса відповідно. Уельс також зробив кілька змін: на 73-й хвилині Д. Джеймс був замінений на Н. Бродхеда. Латвійський гравець А. Зюзінс отримав жовту картку на 62-й хвилині, а на 82-й хвилині його замінив А. Савельєвс. Наприкінці матчу обидві команди продовжували боротьбу, але Уельс зумів утримати перевагу і здобути перемогу у впертій боротьбі. На останніх хвилинах Уельс здійснив ще дві заміни, випустивши А. Ремсі та О. Купера замість Х. Вілсона та Б. Кабанго відповідно. Кабанго відповідно. У підсумку матч став підтвердженням змагального характеру відбіркового турніру до Єврочемпіонату: і Уельс, і Латвія показали видовищну та рішучу гру. Хоча жодна зі сторін не змогла реалізувати свої шанси, саме Уельс вийшов переможцем завдяки голу К. Мура в першому таймі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уельс — Вірменія, Латвія — Туреччина.