Металіст — Колос — 0:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 15:00 1 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і ... Металіст — Колос — 0:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і Колос (Ковалівка).

Металіст - Колос - 0:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистикаМеталіст - Колос - 0:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Металіст (Харків) — Колос (Ковалівка) — 0:0 (0:0)

Предупредження: О. Чорноморець (25)

Огляд матчу Металіст — Колос:

«Метал Харків» і «Колос Ковалівка» нещодавно зустрілися в матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Авангард». Гра була довгоочікуваною, оскільки обидві команди показали багатообіцяючі результати в попередніх матчах. Перша половина гри була досить рівною, обидві команди боролися за контроль над м’ячем. Рахунок першого тайму був 0:0.

У «Колоса Ковалівки» було кілька близьких моментів, а О. Чорноморець отримав жовту картку на 25-й хвилині. «Харківський метал» упевнено розпочав другий тайм, М. Прядун мав шанс забити з пенальті на 47-й хвилині, але, на жаль, промахнувся. Гра залишилася без очок, обидві команди зробили кілька замін, щоб спробувати отримати перевагу. Незважаючи на кілька спроб, жодна з команд не змогла забити, в результаті чого остаточний рахунок 0:0. Жовті картки отримали О.Чорноморець із «Колоса Ковалівки» на 25-й хвилині та В.Велетень на 90-й хвилині. На 33-й хвилині В. Наумця замінив харківський «Метал» Д. Коркішко, а на 62-й хвилині «Колос Ковалівка» провів дві заміни: Д. Безбородько замінив С. М’якушка, а А. Богданов замінив В. Лисенка. На 70-й хвилині «Метал Харків» провів другу заміну: С. Панасенко замінив М. Багачанського, а на 83-й хвилині Б. Бойчук замінив Ю. Рязанцева, а І. Чайковський замінив С. Валенсіо, третя і четверта заміни відповідно. На 85-й хвилині «Колос Ковалівка» також зробив останню заміну: О. Ільїн замінив В. Велетеня. Загалом, це була захоплива гра між двома командами Прем’єр-ліги. Хоча голів не було забито, обидві команди мали по кілька моментів і показали сильну гру в обороні. Шанувальники та експерти з нетерпінням чекатимуть на їхній наступний матч.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Металіст, Колос — Металіст 1925.